Wordpress Özel Tema Yapımı

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde WordPress kategorisinde Mac tarafından oluşturulan Wordpress Özel Tema Yapımı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,398 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı WordPress
Konu Başlığı Wordpress Özel Tema Yapımı
Konbuyu başlatan Mac
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan onur89tr

Mac

hic
Yönetici
WF-Yönetim
26 Kas 2017
36
0
6
ozankaraman.com
Offline
Wordpress işletim sistemi kullanan kişiler genellikle hazır wordpress temaları tercih ederler. Çünkü wordpress kodlama bilmeyenler için iyi bir seçenektir. Bu yüzden kodlama bilgisi gerektirmeyen hazır temalar doğru seçimdir. Ancak özel tema yapmak istiyorum diyorsanız biraz bahsedelim.

Özel Tema
Wordpress özel tema yapımı için üst seviyede olmasa da biraz kodlama bilgisi gerekiyor. İşe buradan başlayabilirsiniz. Daha sonra ücretsiz ve açık kaynak kodlu Bootstrap ile özel tema yapabilirsiniz. Site ara yüzünü bu uygulama ile oluşturabilirsiniz. Daha sonra sitenize yükleyerek gerekli uygulamaları yapabilirsiniz. bu konu çok daha ayrıntılıdır ancak genel hatlar böyle. Ancak bir kere özel tema tasarladıktan sonra sürekli yapmanız mümkün olacaktır.
 

Melisa

Kurumsal Üye
1 Haz 2018
230
0
0
Çanakkale
Offline
genelde wordpress tema yapımından çok düzenlenmesi tercih ediliyor varolan bir temanın boyutları degiştiriliyor 0 dan tema yapımı kolay olmuyor yazılımsal bilgi şart
 

onur89tr

Kayıtlı Üye
26 Haz 2018
25
0
1
Gavur İzmir
Offline
Arkadaşlar ben WP temalarınıza (dilerseniz kendi tasarımınız olan) slider (manşet) ve güzel görünümlü yazı içi resim galerisi kodluyorum. Kodları sıfırdan yazıyorum. Düşünürseniz bana fahrettinkardelen@hotmail.com adresimden ulaşın.
Saygılar...
 

Benzer konular