Teknoloji Yazısı | Türk Arama Motoru Tuurka

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Blogcular-Genel kategorisinde birazbilgi tarafından oluşturulan Teknoloji Yazısı | Türk Arama Motoru Tuurka başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,327 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Blogcular-Genel
Konu Başlığı Teknoloji Yazısı | Türk Arama Motoru Tuurka
Konbuyu başlatan birazbilgi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Etnik Esintiler

birazbilgi

Kayıtlı Üye
16 Şub 2018
20
0
0
Offline
Teknoloji konusunda güzel bir yazı kalem aldım
Buyrun kullanabilirsiniz. Hem haber değeri taşımakta hemde destek girişimi...
---------------------------------------

Türk Arama Motoru Tuurka Yayında!

Ülkemizin yerel çalışan, kendine özgü, doğru ve kolay kullanıma sahip arama motoru eksikliğine karşı hayata geçen yerel arama motoru tuurka.tk yayın hayatına başladı.

Kendi kısıtlı imkanları ile geliştirilmekte olan tuurka.tk; Gelişmiş veritabanı altyapısı, kendine özgü sıralama sistemi, sezgisel algoritma yapısı ile farklılığını ortaya koymaktadır, geliştirme çalışmaları sürekli devam etmektedir. Kendi veritabanı altyapısını kurduğundan site indexleme ve arama sonuçlarının gelişmesi büyümesi ile doğru orantılı olarak gelişiyor.

tuurka.tk, daha şimdiden ülkemizdeki büyük internet servis sağlayacılarından biri kendilerine sponsor olarak sunucu ihtiyaçlarını karşılamış durumda.

Tuurka | Türkiyenin Yeni Arama Motoru

 

Anonymous

Kayıtlı Üye
8 Mar 2018
14
0
0
Very Secret!
Offline
Tebrikler!

Kardeşim başarılarının tamamını dilerim gerçekten güzel bir başarı ama keşke google api ile birlikte çalışıp arama kısmını oraya bağlasaydın yanlış anlama ama şuan tek tek senkronize etmeye kalksan siteleri kim bilir kaç asır alır ayrıca sayfanın javascriptleri filan açık kaynak bence onları gizlemelisin yoksa emek hırsızları kullanabilir bilgin olsun neyse yine de güzel bir düşünce eline koluna sağlık.
 

birazbilgi

Kayıtlı Üye
16 Şub 2018
20
0
0
Offline
bir çalışmaya başlamak bir fikir, yatırım aldığında da imkanlar gelir...
 

Benzer konular