Teknoloji Yazısı | Türk Arama Motoru Tuurka

16 Şub 2018
20
0
0
Teknoloji konusunda güzel bir yazı kalem aldım
Buyrun kullanabilirsiniz. Hem haber değeri taşımakta hemde destek girişimi...
---------------------------------------

Türk Arama Motoru Tuurka Yayında!

Ülkemizin yerel çalışan, kendine özgü, doğru ve kolay kullanıma sahip arama motoru eksikliğine karşı hayata geçen yerel arama motoru tuurka.tk yayın hayatına başladı.

Kendi kısıtlı imkanları ile geliştirilmekte olan tuurka.tk; Gelişmiş veritabanı altyapısı, kendine özgü sıralama sistemi, sezgisel algoritma yapısı ile farklılığını ortaya koymaktadır, geliştirme çalışmaları sürekli devam etmektedir. Kendi veritabanı altyapısını kurduğundan site indexleme ve arama sonuçlarının gelişmesi büyümesi ile doğru orantılı olarak gelişiyor.

tuurka.tk, daha şimdiden ülkemizdeki büyük internet servis sağlayacılarından biri kendilerine sponsor olarak sunucu ihtiyaçlarını karşılamış durumda.

Tuurka | Türkiyenin Yeni Arama Motoru

 
8 Mar 2018
14
0
0
Very Secret!
Tebrikler!

Kardeşim başarılarının tamamını dilerim gerçekten güzel bir başarı ama keşke google api ile birlikte çalışıp arama kısmını oraya bağlasaydın yanlış anlama ama şuan tek tek senkronize etmeye kalksan siteleri kim bilir kaç asır alır ayrıca sayfanın javascriptleri filan açık kaynak bence onları gizlemelisin yoksa emek hırsızları kullanabilir bilgin olsun neyse yine de güzel bir düşünce eline koluna sağlık.
 

Benzer konular