Siteme ücretsiz tanıtım yazısı alabilirim

gokbel

Gümüş Üye
8 Ara 2017
44
0
6
İstanbul
yapiturk.blogspot.com
İYİ ÇALIŞMALAR HOCAM, RİCA ETSEM BU TANITIM YAZIMI DA EKLER MİSİNİZ?

BAŞLIK

Mühendislik Mimari Gayrimenkul İnşaat Malzemeleri Yapı Sektörü Blogu

TANITIM YAZISI:

Yapı Türk türk inşaat sektörünün güncel ve gündem belirlemeye aday yeni bir başlangıç yapmış bir blog çalışmasıdır. Blogumuzu yelpazesini mühendislikten mimariye inşaat malzemelerinden iş güvenliği ve işçi sağlığına inşaat firmalarından sektörde ki son gelişmelere kadar geniş tutarak inşaat sektörü içinde ki hemen hemen her kesime hitap etmek için hazırlıyoruz. Blogumuzda yakında alanında uzman bir çok mühendis ve mimardan faydalı makaleler, akademisyenlerden mühendis ve mimarlara tavsiyeler, sektörün temsilcilerinden uygulayıcı ve tasarımcılara seslenişler ve sektörün sonra gelişmelerini göreceksiniz. Sektörle alakalı iş yapan veya öğrenim gören herkesin takip etmesi gereken bir blog diyebilirim. Aynı zamanda inşaat, emlak, yapı sanayi ve ticaret, mühendislik ve mimarlık firmaları için tanıtım yazılarımız ve reklamlar ile müşterilerine ulaşmada en iyi aracılardan olacağımıza inanıyorum. Aynı zaman Linkedin paylaşımlarımız ile Türkiye'nin en interaktif sektörel blogu olmaya adayız. Özellikle Orta Asya ve Avrasya pazarlarında yer alan yabancı firmalar ile Türk firmalar arasın bir köprü vazifesi kurmayı amaçlıyoruz. inşaat malzemeleriyapı malzemeleriinşaat firmalarıinşaat sektörüturkish construction companiesturkish construction industry

LİNK: https://www.yapiturk.blogspot.com