Ğ.com - Tek Tuşla Alışveriş, Ücretsiz İlan Sitesi

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanıtım Yazısı kategorisinde XcomPro tarafından oluşturulan Ğ.com - Tek Tuşla Alışveriş, Ücretsiz İlan Sitesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 178 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanıtım Yazısı
Konu Başlığı Ğ.com - Tek Tuşla Alışveriş, Ücretsiz İlan Sitesi
Konbuyu başlatan XcomPro
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan raimxalibriam

XcomPro

Kayıtlı Üye
14 Haz 2020
1
0
1
Offline
Ğ ile başlayan bir şey söyler misiniz, deseler ne cevap verirsiniz?
"Hayır yok" , dediğiniz gün, dün gibi...
Ama artık bu soruya, pozitif bir cevabımız var: Tek tuşla alışverişin adresi,
Ğ.com karşınızda.Türkçe'ye bir saygı gösterisi olan ismimizle çıktığımız bu yolda, alışverişte yepyeni bir solukla karşınızdayız.
Yaklaşık bir buçuk yıl önce başladığımız hamur gibi mayalı kalbimizi, heyecandan yumuşacık yapan Ğ.com projesi tamamlandı.


Ğ.com iOS ve Android uygulaması markette

iPhone: https://apps.apple.com/tr/app/ğ-com-tek-tuşla-alışveriş/id1516093540

Android:
Web Sitesi: Ğ.com

Sıfır veya ikinci el her türlü aracı, kiralık veya satılık konutu, hayal edemeyeceğiniz sayıda elektronik ürünü, ihtiyacınız olmayan her türlü eşyayı, sayısız kategori altında, Ğ.com sayesinde ücretsiz ilan verebilir, alıcı ve satıcılarla anında iletişim kurabilirsiniz

 

raimxalibriam

Kayıtlı Üye
14 Haz 2020
4
1
3
Kopenhag, Danimarka
Offline
Merhabalar. Site ismi çok orijinal olmuş. Hem site hem de uygulama gerçekten başarılı olmuş tebrik ederim. Tek eksiğiniz içerik sayısı gibi gözüküyor. Bir miktar bütçeniz var ise PR çalışmalarına yönelip siteniz için kullanıcı çekmenizi tavsiye ederim. Büyük kanallara reklam verebilir, facebook-youtube gibi platformlarda ücretli reklam yayınlatabilirsiniz veya öncelikli olarak bölgesel yükselmeyi düşünürseniz güzel bir afiş hazırlatıp belediye ile iletişime geçebilir şehrinizin işlek yerlerinde, otobüs duraklarında reklamlar yapabilirsiniz. Ciddi anlamda dönüş alacağınızı düşünüyorum. Başarılar.
 
  • Aşık Oldum
Tepkiler: XcomPro

Benzer konular