Script Ne İşe Yarıyor

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Script Alış Satış kategorisinde merttt tarafından oluşturulan Script Ne İşe Yarıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,418 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Script Alış Satış
Konu Başlığı Script Ne İşe Yarıyor
Konbuyu başlatan merttt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Suskun0760

merttt

Kayıtlı Üye
11 Ara 2017
1
0
0
Offline
Script Ne İşe Yarıyor?
Arkadaşlar şimdi bu script hakkında kulaktan doyma biraz bilgilerim var ancak tam olarak anladığımız söyleyemem. Burada script alıp satma başlığını görünce buradan sormak istedim.
Javascript, phpscript gibi kavramlara biraz aşinayım. Kodlama bilmiyorum, bu yüzden script yazmak gibi bir niyetim yok. Ancak şunu anlamıyorum bu scriptleirn işlevleri tam olarak nedir?
Kodlama bilenlerin script yazarak sattığını düşünüyorum ama bu piyasa ne zamandır beri var? Gerçekten alış satış yapmak para kazandırıyor mu? Kodlamanın çok zor olduğunu düşünüyorum. Bu kadar emek harcayan arkadaşlar, scriptleri gerçekten hak ettikleri değerde satabiliyor mu? Script kavramını çok sık görüyorum, duyuyorum bu yüzden yardımcı olacak tüm rakdaşlara şimdiden teşekkürler…
 

Suskun0760

Kayıtlı Üye
19 Ara 2017
19
0
0
Offline
script bir yazılımdır.kodlaması yapılarak satılan bir site paneli.panelden sitenin içerigini kendin ayarlayabilirsin ancak bazı yerleri değiştirmek için kodlama bilmenize gerek vardır.Script satışına gelince kişi kodlama yaparak scripti oluşturur ve almış oldugunuz hosting veritabanına yüklersiniz böylelikle siteniz aktif durumda olur.Bu konu uzun ancak kısaca anlatmak istedim.Umarım yardımcı olabilmişimdir.