Script Ne İşe Yarıyor

11 Ara 2017
1
0
0
Script Ne İşe Yarıyor?
Arkadaşlar şimdi bu script hakkında kulaktan doyma biraz bilgilerim var ancak tam olarak anladığımız söyleyemem. Burada script alıp satma başlığını görünce buradan sormak istedim.
Javascript, phpscript gibi kavramlara biraz aşinayım. Kodlama bilmiyorum, bu yüzden script yazmak gibi bir niyetim yok. Ancak şunu anlamıyorum bu scriptleirn işlevleri tam olarak nedir?
Kodlama bilenlerin script yazarak sattığını düşünüyorum ama bu piyasa ne zamandır beri var? Gerçekten alış satış yapmak para kazandırıyor mu? Kodlamanın çok zor olduğunu düşünüyorum. Bu kadar emek harcayan arkadaşlar, scriptleri gerçekten hak ettikleri değerde satabiliyor mu? Script kavramını çok sık görüyorum, duyuyorum bu yüzden yardımcı olacak tüm rakdaşlara şimdiden teşekkürler…

19 Ara 2017
19
0
0
script bir yazılımdır.kodlaması yapılarak satılan bir site paneli.panelden sitenin içerigini kendin ayarlayabilirsin ancak bazı yerleri değiştirmek için kodlama bilmenize gerek vardır.Script satışına gelince kişi kodlama yaparak scripti oluşturur ve almış oldugunuz hosting veritabanına yüklersiniz böylelikle siteniz aktif durumda olur.Bu konu uzun ancak kısaca anlatmak istedim.Umarım yardımcı olabilmişimdir.