Plt Art Studio - Ali Polat

osman75

Banned
23 Kas 2017
68
0
6
adana
www.sitemyok.com
Fotoğraf çekmek aslında bir sanattır. Bu anlamda herkesin fotoğrafçı olması söz konusu değil. Ali Polat da bu sanatçılardan birisi. Daha ortaokul yıllarındayken merak sardığı fotoğrafçılık alanını günden güne geliştirerek sonunda profesyonelleşti ve de Plt Art Studio adında kendi düğün fotoğrafçısı fotoğraf stüdyosunu açtı. Ayrıca Türkiye'nin önde gelen fotoğraf sanatçılarından Muammer Yanmaz ‘ın yanında da foto muhabirliği yaparak ününe ün katmış oldu. Böylece artık kendisi fotoğrafçılık alanında tanınan sanatçılardan olmayı başardı.

Fotoğraf çekimlerine yönelik olarak verdiği hizmetler arasında düğün çekimleri, organizasyon çekimleri başta gelmektedir. Bu bakımdan da tamamen fotoğrafçılık sanatına özgün olarak objektifine yakalamaya devam ettiği yeni portrelerle Ali Polat alanına yenilikler katmayı sürdürmektedir.

Sürdürdüğü tüm bu yenilikler elbette fotoğraf sanatçısının yeni gelişmelere açık olması manasına gelmektedir. Böylece her anlamda kaliteden ödün verilmeden son derece disiplinli, alanına hakim fotoğrafçılık çalışmaları meydana getirilmektedir.

Bütünüyle verilen bu hizmetler doğrultusunda da her anlamda kaliteli, her anlamda fotoğrafçılık çekim ilkelerine tam hakim bir anlayışla çalışmalara yer verildiği açık ve net bir şekilde ortada duran gerçeklerden olmayı başarmaktadır. Elbette bu da fotoğrafçılık sanatının tamamen özgün anlayış doğrultusunda profesyonel fotoğrafçı olarak hizmetlerin bir parçasını yansıtmaya devam eder. Böylece dünden bugüne kadar süreklilik halinde devam eden çalışmalarımızla profesyonel, sıra dışı yaklaşımlara dayanarak geliştirilen fotoğraf çekimleri yeni tekniklerle sürdürülmektedir. Dolayısıyla fotoğrafçılık bir sanat olarak kalmaya devam etmektedir.
 

Benzer konular