Hacıalioğlu Çiğköfte Bayilik Şartları Ve Franchising Bedeli

istbolgesel

Banned
10 Mar 2018
17
0
0
Gelişen ekonominin doğurduğu imkanlarla insanlar artık girişim ve girişimcilik kavramlarının korkulacak kavramlar olmadığının farkına varıp,yeni iş fikirleri ortaya çıkarma ve yeni sektörlere atılma konusunda daha cesaretli olunmaya başlamıştır.Bundan önce yazdığımız yazılarda da belirttiğimiz gibi oturduğu yerden para kazanma niyetinde olanlar hiçbir şekilde başarıya ulaşamamıştır ve bundan sonraki öngörümüz de bu tür bir zihniyetin asla gerek maddi gerek manevi bir kazanç sağlayamayacağıdır.

Bu konunun farkında olanlar,ancak yeterli derecede yatırım yapacak sermayesi olmayanlar az sermayeli iş fikirleri aramaya başlamışlar ve karlı sektörleri bulanlar derhal aksiyon almaya başlamıştır. Bu konuda size önerebileceğimiz en karlı yatırımlardan biri çiğköfte bayiliği almaktır. Peki ama hangi çiğköfte bayiliği sizin için uygun olacak.. Bu yazımızda sizlere az sermayeli çiğköfte bayiliklerinden Hacıalioğlu çiğköfte bayilik şartları ve franchising bedeli hakkında bilgiler vereceğiz..

Aklınıza takılan bir soru olur ise,yorumlar yoluyla bize ulaşabilir yahut, bilgi@isekonomi.com üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Çiğ Köfte bayilik
Hacıalioğlu Çiğköfte Tarihçesi

Hacıalioğlu çiğköfte 1999 yılında ilk şubesini açmış ve çiğköftesinin halk tarafından beğenilmesinin ardından 2010 yılında üretim kapasitesini arttırarak çiğköfte bayiliği veren firmalar arasında yer almıştır. Şuan itibari ile 250 civarı Türkiye'nin birçok ilinde şubeleri mevcuttur.

Hacıalioğlu çiğköftelerinde 23 adet baharattan oluşan özel bir karışımla imal etmektedir.Bu karışımdan oluşan çiğköftesini de bir lezzet şöleni olarak nitelendirmektedir.Gelişmesini son hızla devam ettiren Hacıalioğlu çiğköfte,insan,ürün ve hizmet odağını kendine vizyon edinmiş ve çiğköfte'de gösterdiği başarıyı yan ve benzer ürünlerde göstermeyi de kendine misyon edinmiştir. Hacıalioğlu,yurtiçi belli bir seviyeye geldikten sonra,yurtdışına lezzetini götürmek istiyor. Ve bunun için olanca gücü ile çalışıyor..