Çatı Yapımı

18 Ocak 2018
35
0
0
Çelik çatı bulunduğumuz ilimiz Konya ve Türkiye geneline çelik çatı ve kaplama işini her geçen gün kalitesini arttırarak hizmet vermektedir. Firmamız proje desteği ile projeleri kaliteli ve uygun fiyat politikası ile tamamlamaktadır.

Çelik çatı son zamanlarda diğer yapılara göre dayanıklı, ekonomik ve estetik görünüme sahip olması nedeniyle daha çok terih haline gelmiştir. Çelik yapıların imalatı ve montajı kısa sürede tamamlandığı için projelerin kısa sürede bitmesiyle büyük bir zaman kazancı elde edilmektedir. Çelik çatı ve kaplama uygulamaları besi çardakları, yem depoları, fabrika binaları, alışveriş merkeleri, yangın merdivenleri gibi alanlarda daha çok tercih edilmektedir.

Ferforje korkuluk sistemlerinin kullanım alanları oldukça geniştir. Estetik görünüme sahip olması nedeniyle ferforje sistemleri tercih sebebimizdir. ferforje korkuluk sistemlerinde geniş bir imalat ağına sahip olan firmamız belediye yol kenarları korkuluk sistemleri, dsi dere ve kanal boylarındaki korkuluk sistemleri, mezarlık duvar üstü korkuluk sistemleri gibi büyük projeleri zamanında, projeye uydun ve kaliteli üretim ile tamamlamıştır.


Çatı Yapımı :
 

Benzer konular