Katlanır Metal Çatı Merdivenleri

Ayhan

Banned
22 Ocak 2018
39
0
0
www.katlanircatimerdiveni.com
Çatı bölümlerine hızlı ve güvenli bir şekilde çıkış yapmanın yolu kaliteli malzemelerden üretilmiş bir çatı merdiveni kullanmaktır. Günümüz mimarisinin bir parçası olan çatı katları ve tavan araları için artık çok daha şık ve pratik çatı merdivenleri imal edilmektedir. Evinizin görünümüne farklı bir hava katan modern çatı merdivenleri sadece evlerde değil iş yerlerimizde de artık çok daha fazla tercih edilmeye başlamıştır. Çeşitli işletmelerde bulunan çatı veya asma kat gibi alanlara kurulan çatı merdivenleri hem çalışanların hem de konukların güvenle çıkış yapmasını sağlayacak malzeme içeriğine sahiptir.

Çatı merdivenleri ahşap ya da metal bileşenlerden oluşabilir. Kullanılmadıklarında katlanabilir olan pek çok çatı merdiveni modeli bulunmaktadır. Bu özelliği sayesinde çatı merdiveni iş yerinizde veya evinizde mekanı rahat kullanma şansı sunar.

Kullanılmadıkları zamanda bir kapağın arkasında kalan katlanır ahşap çatı merdivenleri, kapağın açılmasıyla kızak üzerinden aşağı doğru iner. Bu tür merdivenleri açıp kapamak oldukça kolaydır. Açılabilir çatı merdivenleri için gerekli alanı hesaplamak ve kurulumunu gerçekleştirmek için sizin özel bir hazırlık yapmanıza gerek yoktur.

Uzman ekibimiz ihtiyaç duyulan alanı belirlemede ve size özel şık bir model seçimi yapmanızda sizin yanınızda olacaktır. Çatı merdivenlerinde taşınabilir, katlanabilir, makaslı veya otomatik birçok model seçeneği vardır. Tüm ürünlerimiz güvenlik kuralları dikkate alınarak imal edilir. Yerli ve ithal tüm katlanır çatı merdivenlerimiz uzun ömürlü kullanım hedefiyle kurulmakta ve hizmete sunulmaktadır. Ürünlerimizle ilgili detaylı bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.
 

Benzer konular