Arama Motoru Optimizasyonu

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Arama Motoru Optimizasyonu kategorisinde NeseliGenc tarafından oluşturulan Arama Motoru Optimizasyonu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,428 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Arama Motoru Optimizasyonu
Konu Başlığı Arama Motoru Optimizasyonu
Konbuyu başlatan NeseliGenc
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan speedxp

NeseliGenc

Kayıtlı Üye
11 Ara 2017
4
0
0
Offline
Arama Motoru Optimizasyonu Nasıl Sağlanır?

Arama motoru optimizasyonu sayesinde, sitenizin arama motorlarında üst sıralarda görünmesini sağlayabilirsiniz. arma motoru optimizasyonu genel olarak Google algoritmalarına göre sağlanmaktadır. En basit haliyle Google’ın sevdiklerini yapmak ve sevmediklerinden uzak durmak diyebiliriz.

Anahtar Kelimeler Ne İşe Yarıyor?

Google’da arama yaptığınızda gittiğiniz yazılarda bazı kelime ya da kelime gruplarının koyu yazıldığını fark edersiniz. İşte sizi bu yazıya götüren bu kelimelerdir. Anahtar kelimeler o yazı hakkında ipucu veren ve Google tarafından tanınan kelimelerdir. Sizin sitenizde kullanılan anahtar kelimeler ne kadar doğru ve isabetli ise, Google ziyaretçiye ilk sizin sayfanızı çıkaracaktır. Çünkü Google algoritmaları böyle çalışır. Bu yüzden siteleri geliştirmek için anahtar kelimeler yoluyla optimizasyon sağlanır.
 
Benzer konular Forum Tarih
A Arama Motoru Optimizasyonu 0 2K

Benzer konular