Yürüyerek Para Kazan!

29 Eki 2019
1
0
0
Uygulama Linki : Sweatcoin | It pays to walk

Bu uygulama nedir?
Kendileri adım attıkça para kazanacağımızı söylüyor.
Bitcoin benzeri, adım sayan sanal para sisteminde ne kadar çok yürürseniz, o kadar çok para biriktiriyorsunuz.

Cep telefonuna yüklenebilen uygulamalar sayesinde, telefon sahibinin adımları sayılıyor ve uygulamalara göre değişen miktarda adım karşılığı para kazanılıyor.

Bitwalking ile her 10 bin adımda, yani yaklaşık 8 kilometrede, 1 dolar kazanılıyor. Sweatcoin’de ise her 1,000 adımda 0.50 Sweatcoin elde ediyorsunuz.

Kazanılan paraları internet alışverişlerinde harcamak ya da sanal döviz bürolarında gerçek paraya dönüştürmek de mümkün olabiliyor. Bitwalking’in yaratıcıları Nissan Bahar ve Franky Imbesi, projeleri için 10 milyon dolar finansman sağlamıştı. Projenin ana finansörleri ise Japonya’dan idi. Sweatcoin şuan 5.5 milyar dolarlık bir hacime ulaştı. Uygulama 10 milyon gibi büyük bir kullanıcı kitlesine sahip.

Sweatcoin Kurulumu Nasıl Yapılır?

1- Bu Linki Tıklayınız ”Sweatcoin | It pays to walk ” İndirin.

2- Adınızı Soyadınızı yazınız. (Dikkatli bir şekilde yazınız. Harf hatası yapmayın yoksa ödeme alamazsınız)

3- Sonrasında Çıkan Ekranda Allow Tıklayınız

4- SweatCoin uygulamasının konum servisini kullanmasını için “izin ver” tıklayın.(Konum açık olmazsa uygulama çalışmaz

5- Telefon numaranızı giriniz. Send Sms Code dokunun (+90 555 55 55) şeklinde yani başında +90 olmalı)

6- Telefonunuza gelen kodu uygulamaya giriniz.
7- Son olarak email adresinizi giriniz. (dikkatli bir şekilde yazınız. Harf hatası yapmayın yoksa ödeme alamazsınız)

8- Tebrikler kurulum tamamlandı. Şimdi adımlarınız ile para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Link: Sweatcoin | It pays to walk

Peki para veriyor mu?

İnternette kısa bir araştırma ile bunun gerçek olduğunu anlayabilirsiniz. Uygulamayı yüklerken, hakkımızda kısmına bakarsanız nasıl para kazandıklarını açıklıyorlar. Ben uygulamayı 6 aydır kullanıyorum. Bir kaç defa ürün aldım. Ürünlere sadece gümrük parası verdim.

Uygulama linkini bırakıyorum.

Link: Sweatcoin | It pays to walk