Wordpress Kullanmanın Avantajları

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde WordPress Kurulum & Entegrasyon kategorisinde Mac tarafından oluşturulan Wordpress Kullanmanın Avantajları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,735 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı WordPress Kurulum & Entegrasyon
Konu Başlığı Wordpress Kullanmanın Avantajları
Konbuyu başlatan Mac
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mac

Mac

hic
Yönetici
WF-Yönetim
26 Kas 2017
36
0
6
ozankaraman.com
Offline
Pek çok kullanıcı tarafından tercih edilen Wordpress, dünyanın en çok sevilen içerik yönetim sistemidir. Bu kadar çok tercih edilmesinin sebebi ise kolay kurulum ve kullanım imkanıdır. Bu sayede üst seviyede bilgisayar bilgisi olmayan ve kodlama bilmeyen kişiler de kendilerine blog ya da site kurabilirler. Wordpress kurulumu videolardaki komutları takip ederek kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Böylece kolay ve ucuza bir site sahibi olabilirsiniz.

Avantajlar;
Worpdpress çok tercih edildiği için, eklenti sayısı oldukça fazladır. Tema çeşitliliği sayesinde seçim yapmanız kolaydır. Kolay tasarımları ile site tasarımını kendiniz seçebilirsiniz. Arama motorları ile uyumlu olduğu için, SEO çalışmalarında başarılıdır. Wordpress yönetici kontrol panelini kullanmak oldukça kolaydır.