W-s ÜYELERİNE ÜCRETSİZ HOSTİNG HEDİYEMİZ

  • Forum Sayfamızda alakasız web sitesi paylaşımı, backlink, hacklink amaçlı paylaşımlar yöneticilerimiz tarafından tespit edilip silinebilir.

admin

Yönetici
7 Kas 2017
228
2
18
webmastersitesi.net
Alan Arkadaşlara Hayırlı olması dileklerimizle, NS adresleri güncellenip teslim ediliyor. Güzel siteler kurulmaya başlamiş Bizim Sponsor olmamız bizi gururlandırdı :) Herkez bir site sahibi olsun istiyoruz.

Son Kalan Kişi Sayısı : 24
 

mehmetmasa

Moderatör
25 Haz 2018
82
0
6
Ben domaini Godaddy aldım fakat NS yönlendirmesi yaparken verilenler için kullanılamıyor hatası alıyorum.Müşteri hizmetleri sorunun ad sunucusunda olduğunu söyledi nasıl olacak bu iş:)
Özel alt ns oluşturup sonra ns'larınızı yönlendirin.
Yapamazsanız öm ile bilgilerinizi ve ns'ları gönderin ben bakıyım.
 

ZR-350

Kayıtlı Üye
16 Ağu 2018
5
0
1
Katılıyorum.
Siteyide bu konu sayesinde tesadufen gördüm geniş bir güzel bir foruma benziyor.
 

Batuhan

Kayıtlı Üye
13 Ağu 2018
3
0
0
Kocaeli
www.maniaflex.com
Sorun çözüldü. Konu altında ki 2 adet NS adresi, aynı ıp yönlendirmesine sahip olduğu için çakışma oldu. Tabi bu NS adreslerini kullanarak sıkıntı yaşamayan arkadaşlar da var.Geri iletimin için teşekkürler.
 

admin

Yönetici
7 Kas 2017
228
2
18
webmastersitesi.net
Değerli yorumlarınız için tesekkür ederiz..

Elimizden Geldiği kadarıyla bütün kullanıcılarımıza yardımcı olmaya çalişiyoruz:) Hediyeler Süprizler yapmaya gayret gösteriyoruz:)
 
16 Şub 2018
38
0
6
ihtiyacım yok ama kuruluşundan beri bu sitedeyim bazı hayat sorunları oldu bir süre yoktum geri geldim şimdi sahip çıkıyoruz forum sitemize güzel bir düşünce yorum bırakmak istedim hoşuma gitti :)
 

powertrtr

Kayıtlı Üye
21 Tem 2018
7
0
1
Katılıyorum.
Instagram ile alakalı bir blog kurmayı düşünüyorum. .ooo domainim hazır. Çok fazla hitim olmayacak ancak verebilirseniz mutlu olurum
 
Son düzenleme: