Ücretsiz Smm Panel [ Kendi Yazılımım ]

25 Haz 2018
82
0
6
YAZILIMIN SATIŞI KESİNLİKLE YASAKTIR!

Merhaba arkadaşlar, kendi yazılımım olan scripti paylaşmak istedim.

Panel Özellikleri ;

- Kategorileri ve servisleri pasif yapma
- Api ekledikten sonra otomatik panel üzerinden servislere ulaşıp servis ekleme
- Önyüz'ü tamamen güncelleyebilme
- Payamar / Paywant / buypayer / Shopier entegresi. Shopier kullanılması durumunda bakiyeyi manuel eklemelisiniz.
- Sitede Yeni Siparişler , Destek , Servisler, Giriş Bölümü, Kayıt Bölümü ve Bakiye bölümüne sınırsız duyuru ekleyebilme.
- Eğer sipariş girilmiyorsa otomatik servisi pasif yapma ( Böylece arada girip pasif olan servisleri aktif yapacaksınız boşa sipariş düşmeyecek)
- Dışarıya api sağlama -> Servisler/Sipariş durumu/Sipariş Alma/ Bakiye
- Sipariş ayarlarını düzenleyebilme
Ve klasik smm panel özellikleri.

Api çektiğiniz yerde hata olur sipariş girilmezse (Bizim api dahil) servis otomatik pasif yapılır. Sipariş alınmaz sizin servisleri kontrol edip pasif olanları düzelterek aktif yapmalısınız.

Demo : TIKLAYIN
Kullanıcı adı : mehmetmasa
Şifre: mehmetmasa

Api URL : siteadi.com/api/v2.php
Api'den sipariş alabilir, sipariş durumunu, bakiyeyi ve servisleri döndürebilirsiniz.
Shopier entegre için SHOPIER bölümünden paketleri eklemeniz yeterli.

Kurulum;

sys Klasörünün içerisindeki config.php dosyasını düzenleytin. Localhost olan bölümü değiştirmeyin.
cron dosyasının içerisindeki orders.php dosyasını cron olarak ekleyin. Dakikalık olarak çalıştırmanızı öneririm.
Oluşturduğunuz veri tabanına SQL Klasörünün içerisindeki smmpanel.sql dosyasını içeri aktarın
Kurulum bu kadar :)

İndirmek İçin : TIKLAYINIZ
Viris Tarama : TIKLAYIN

Not : Sadece benim sitemde api çekebiliyorsunuz fiyatları oldukça alt limitte tutucam piyasaya kendime +50 rakip getiriyorsam bunu hoş karşılamanızı beklerim. Size ücretsiz panel sağlayıp kazanç fırsatı sunuyorum beğenmeyen arkadaşlar konudan uzak durabilir.

Ekli olan api : https://www.smmturk.net