Ücretsiz Personel alimlari

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Fırsatlar kategorisinde derpiyade tarafından oluşturulan Ücretsiz Personel alimlari başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,362 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Fırsatlar
Konu Başlığı Ücretsiz Personel alimlari
Konbuyu başlatan derpiyade
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan derpiyade

derpiyade

Kayıtlı Üye
27 Kas 2017
28
0
0
Offline
Ücretsiz Personel alimlari

Sağlık Bakanlığı son dönemlerde sağlık personeli alımı işlemlerine hız kazandırmıştır. En son atama açıklamasında, güvenlik soruşturması tamamlanan sağlık personellerinin atama yerleri için başvuru yapılması gerektiği açıklandı. 2017/8 başvuruları, 28 Ocak tarihinde başlayarak 6 Şubat 2018 tarihinde sona erecektir. Bu alımdaki personellerin tamamı ise ebe ataması olacaktır.
Sağlık Personeli Alımı


Sağlık Bakanlığı 2017/3 alımı ile ataması yapılan sağlık personeli bir süredir bekleyişini sürdürmektedir. Henüz güvenlik soruşturması tamamlanmayan personelin başvuruları da sürekli askıya alındı. Sağlık Bakanlığı tarafın yapılan açıklamada 2017/3 Alımı ile ataması yapılan personelin güvenlik soruşturmasının tamamlandığı belirtildi. Sağlık personeli için göreve başlama duyurusu yayınlandı.
2017/8 Başvuruları Ne Zaman?
İl Sağlık Müdürlükleri tarafından kurulacak komisyonlara, sağlık personelleri başvurularını gerçekleştireceği yönünde açıklama yapıldı. Başvurulan 26 Ocak 2018 tarihinde başlayacak ve 6 Şubat 2018 tarihinde sona erecektir. Adayların hani ile yerleşti ise o ilin sağlık müdürlüğüne başvuru yapmaları gerekecektir. Personel sağlık şartları değerlendirilerek; sorun olmayanların 7 Şubat 2018 tarihine kadar göreve başlaması gerekir.
 
Benzer konular Forum Tarih
D Fırsatlar 0 2K
D Fırsatlar 0 2K

Benzer konular