Ücretsiz Personel alimlari

  • Forum Sayfamızda alakasız web sitesi paylaşımı, backlink, hacklink amaçlı paylaşımlar yöneticilerimiz tarafından tespit edilip silinebilir.

derpiyade

Kayıtlı Üye
27 Kas 2017
28
0
0
Ücretsiz Personel alimlari

Sağlık Bakanlığı son dönemlerde sağlık personeli alımı işlemlerine hız kazandırmıştır. En son atama açıklamasında, güvenlik soruşturması tamamlanan sağlık personellerinin atama yerleri için başvuru yapılması gerektiği açıklandı. 2017/8 başvuruları, 28 Ocak tarihinde başlayarak 6 Şubat 2018 tarihinde sona erecektir. Bu alımdaki personellerin tamamı ise ebe ataması olacaktır.
Sağlık Personeli Alımı


Sağlık Bakanlığı 2017/3 alımı ile ataması yapılan sağlık personeli bir süredir bekleyişini sürdürmektedir. Henüz güvenlik soruşturması tamamlanmayan personelin başvuruları da sürekli askıya alındı. Sağlık Bakanlığı tarafın yapılan açıklamada 2017/3 Alımı ile ataması yapılan personelin güvenlik soruşturmasının tamamlandığı belirtildi. Sağlık personeli için göreve başlama duyurusu yayınlandı.
2017/8 Başvuruları Ne Zaman?
İl Sağlık Müdürlükleri tarafından kurulacak komisyonlara, sağlık personelleri başvurularını gerçekleştireceği yönünde açıklama yapıldı. Başvurulan 26 Ocak 2018 tarihinde başlayacak ve 6 Şubat 2018 tarihinde sona erecektir. Adayların hani ile yerleşti ise o ilin sağlık müdürlüğüne başvuru yapmaları gerekecektir. Personel sağlık şartları değerlendirilerek; sorun olmayanların 7 Şubat 2018 tarihine kadar göreve başlaması gerekir.
 
Benzer konular Forum Tarih
D Fırsatlar 0
D Fırsatlar 0

Benzer konular