Twitterkusu.com ÜCRETSİZ KREDİ KUPONU! Günde yüzlerce ücretsiz takipçi ve beğeni ka

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Twitter Hizmetleri kategorisinde twitterkusu tarafından oluşturulan Twitterkusu.com ÜCRETSİZ KREDİ KUPONU! Günde yüzlerce ücretsiz takipçi ve beğeni ka başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,369 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Twitter Hizmetleri
Konu Başlığı Twitterkusu.com ÜCRETSİZ KREDİ KUPONU! Günde yüzlerce ücretsiz takipçi ve beğeni ka
Konbuyu başlatan twitterkusu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan twitterkusu

twitterkusu

Kayıtlı Üye
19 Haz 2018
6
0
0
Offline
Twitterkusu.com sitesi geliştirmekte olduğum twitter araçları sitesidir. Uygulamanın reklam tweeti ve mesajı atmadığının garantisini bu konu ile vermekteyim. Uygulama sizden hesap şifresi istememektedir. Uygulama standart havuz sistemiyle çalışıyor, twitter api 1.1 kullanılmaktadır.

Twitterkusu.com sitesi ile Twitter'da hangi araçları kullanabilirsiniz ?
Twitter takipçi hilesi ile takipçi sayınızı belirli bir limit ile arttırabilirsiniz. Bu işlemi sadece kendi hesabınıza değil dilediğiniz her hesaba yapabilirsiniz, kullanıcı adı yazmanız yeterli olacaktır.
Twitter beğeni hilesi ile tweetlerinize belirli bir limit ile beğeni kazandırabilirsiniz.
Twitter hesabınızı geri takip etmeyen kullanıcıları listeleyebilir, onları takipten çıkabilirsiniz. Bu işlem için hiçbir limit yoktur.


Site adresi: Twitter takipçi hilesi, twitter beğeni hilesi, twitter unfollow

Vip üyelik kontenjanının dolmasına müteakip özel kupon yayınlıyoruz. Kodu kullanmak için uygulamaya giriş yaptıktan sonra menüden "Nasıl kredi kazanılır?"' tıklayın ve gerekli bölüme kupon kodunu yazın.

NASIL KREDİ KAZANILIR ?

Her saat başı krediler sıfırlanmaktadır. Her saat başı normal üyeler 10 kredi vip üyeler 20 kredi kazanacaktır.
Siteye eklediğiniz her hesaba 10 hediye kredi vermekteyiz. Vip üyeler için bu sayı 20'dir.Kredi kazanmak için uygulamayı hesabınızdan silmemelisinizUygulamayı gün içerisinde hesabınızdan silmezeniz onlarca kredi kazanabilir, bunları istediğiniz twitter hesabı üzerinde kullanabiliriniz. Ayrıca daha fazla kredi kazanmak için vip üye olabilirsiniz. Vip üyeler kimseyi takip etmezler ve saatte 20 kredi kazanırlar.
Bu limitler değişkenlik gösterebilir. Twitterin bize koyduğu sınırlar üzerinden böyle bir çalışma yapmak zorunda kaldık. Anlayışınız için teşekkür ederiz.


KUPON KODU : yBcYrXSUADGn


Sitemizi kullanan üyelerimizin yorumları;

Site Çalışıyor :D
 
Son düzenleme: