Travel Dreams

15 Şub 2018
1
0
0
HAKKIMIZDAİçindeki keşfetme tutkusuna cevap arayanlar için Travel Dreams, tecrübeli ve güçlü kadrosu, başarılı, yaratıcı, kusursuz seyahat projeleriyle ülkemizin uluslararası alanda faaliyet gösteren sayılı turizm firmaları arasındadır.

MİSYONUMUZ


“Let your travel dreams come true” sloganıyla her ayrıntısını sizin ve sevdikleriniz için özenle planladığımız; başarılı, yaratıcı, kusursuz seyahatleri en avantajlı fiyatlar ile gerçekleştirmek, Dünyayı keşfetme heyecanıyla çıktığınız bu yolda sizin en güvenilir seyahat danışmanınız olmak Travel Dreams’ın en büyük amacıdır.


VİZYONUMUZ

Travel Dreams; deneyimli uzman kadrosu, yaratıcı çözümleri, kusursuz seyahat programları ve fark yaratan projeleri ile Türkiye’de seyahat denilince ilk akla gelen, en yenilikçi seyahat danışmanı markası olmayı hedeflemektedir.

SEKTÖRDEKİ FARKIMIZ

Seyahat kültürü gelişmiş, klasik gezilerden sıkılanlara, ayrıcalıklı bir seyahat deneyimi sunma amacıyla kurulan Travel Dreams TÜRSAB üyesidir. Kısa sürede tecrübeli ve güçlü kadrosu, yaratıcı, seyahat projeleriyle uluslararası alanda faaliyet gösteren ve Türkiye’de seyahat denilince ilk akla gelen, en yenilikçi turizm firmaları arasındadır.


Ömer Avni Mah.
Gümüşsuyu Hacı İzzet Paşa Sokak
No:12/3
34427 Beyoğlu, İstanbul
Tel: +90 212 243 18 18
Fax: +90 212 243 88 38
info@traveldreams.com.tr


MALDİVLER TURU

Sizi hiç tatmadığınız bir mutlulukla buluşturacak Maldivler Turu, beyaz kumlu sahilleri, yemyeşil doğası, berrak deniziyle yılın her anı çıkabileceğiniz unutulmaz bir seyahat olacak. Dünyanın sayılı yerinde görebileceğiniz kadar nadir güzellikte bir denizin ve sıcacık güneşin tadını çıkarabilme, hem su sporları yaparak zinde kalma hem de dinlenme imkanı sunan Maldivler turu, sizi Asya’nın ılıman topraklarına davet ediyor. THY ile direkt ya da tercihinize göre Emirates, Etihad gibi havayollarının aktarmalı uçuşlarını her bütçeye uygun otellerle kombinleyerek oluşturduğumuz Maldivler turu, sizlere egzotik bir hayalden çok daha yakın…


UZAK DOĞU TURLARI


Uzak Doğu Turu, Asya’nın geniş topraklarının kapılarını açan, sizleri bambaşka kültürlerle buluşturan, her gezginin hayatında en az bir kez dahil olduğu zengin içerikli turlarımızdan… Singapur’dan Bangkok’a, Kuala Lumpur’dan Bali’ye kadar kültür ve eğlencenin birleştiği birçok şehri keşfetmeniz için oluşturduğumuz Uzakdoğu turları, kişiye özel hazırladığımız paketlerle artık çok daha yakın… Uzakdoğu turlarında, belki de dünyanın başka hiçbir yerinde karşılaşamayacağınız kadar sıcakkanlı insanlarla tanışabilir, kendilerine has mutfaklarının leziz örneklerini tadabilir, hayvan dostlarıyla yaptıkları şovlarda ya da kabare gösterilerinde eğlenebilir ve pazarlarında doyasıya alışveriş yapabilirsiniz.

Phuket Turu2017 PHUKET TURLARI

Phuket Turları, ziyaretçilerine hem deniz hem eğlence hem de kültür tatilini bir arada sunuyor. Çok yönlü olan ve yılın her zamanı seyahat için uygun olan Phuket Turları, birçok gezi alternatifiyle de dünyanın her yerinden gelen turistlerin akınına uğruyor. Tayland’ın en güzel adalarından birini keşfedeceğiniz Phuket turlarımızda, bu sevimli adanın sokaklarındaki yerel restoran ve barlarda vakit geçirebilir, sabaha kadar süren eğlenceye ortak olabilirsiniz. .
 
Benzer konular Forum Tarih
K Site Tanıtım 1

Benzer konular