Telefondan Crypto Para Madenciliği [Electroneum]

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde İnternetten Para Kazanmak kategorisinde Melisa tarafından oluşturulan Telefondan Crypto Para Madenciliği [Electroneum] başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,237 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı İnternetten Para Kazanmak
Konu Başlığı Telefondan Crypto Para Madenciliği [Electroneum]
Konbuyu başlatan Melisa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Melisa

Melisa

Kurumsal Üye
1 Haz 2018
230
0
0
Çanakkale
Offline
Electroneum'a Nasıl Kaydolurum?

Ne kadar iyi bir telefona sahipseniz üretiminiz daha fazla olacaktır. Bu da size maddi kazanç olarak geri dönecektir. Şu anki piyasalara göre orta halli bir telefon ile 1 yıl telefonunuzda madencilik programını açık tutarsanız kazancınız size telefon parası olarak geri dönüyor. Bitcoin gibi patlama yaptıktan sonra ne kadar kazanacağınızı siz düşünün.

Bu coinin patlama yapması için olası sebepler şu an mevcut. Öncelikle piyasaya yeni girmiş bir sistem. Bilgisayarlar veya Madencilik için yapılmış Antminer gibi cihazlar dışında akıllı telefonunuzdan madencilik yapmanıza olanak sağlıyor. Bunu da çok basit şekilde yapabilmenize imkan tanıyor. Bu sebeple kısa zamanda çok geniş kitlelere yayılma olasılığı bulunuyor. Herkesin bildiği gibi ne kadar fazla insan madencilik yaparsa fiyat da o kadar yükselir. Bu sebeple bu iş için girilmesi gereken zamanlardayız.

ETN Kripto Para Madenciliği Nasıl Yapılır?

Girişinizi yaptıktan sonra yapılması gereken çok önemli bir detay var. Bu da yönlendirme programı. Bu programın amacı yeni gelen üyelere ve var olan üyelere ETN (Electroneum) kazandırmak. Ana sayfanızda en altta bulunan ÜCRETSİZ PARA KAZANIN yazısına tıklayın. Ardından açılan sayfada alt tarafta bulunan BİR KOD GİRİN yazısına tıklayarak C257BC kodunu ekleyin. Kazanç sağlamanız için bu aşırı derecede önemlidir. Sizi havuza sokarak ETN kazanma ihtimalinizi yükseltir. Her hafta 5000 ETN ve ayrıca yönlendirme kazananı olacaktır. Bu sebeple bir anda binlerce ETN sahibi olma şansını kaçırmamak için bu kodu kesinlikle girin.

Kod girişi yaptıktan sonra bir önceki sayfaya dönerek MADENCİLİĞİ BAŞLAT yazısına tıklayın ve telefonunuz para kazanmaya başlasın. Her 10 ETN üretimi sonrası kazançlarınız hesabınıza aktarılır. Bu sebeple uygulamayı kapatmayın ve arka plana atın orada çalışsın. Telefon üzerinde çok bir yükü yok. Diğer uygulamaları çok fazla etkilemiyor. Tabiki eski bir telefonunuz varsa o telefonu kasacaktır ve ısınmasına sebep olacaktır. Herkese bol kazançlar dilerim.