SSL Olmayan Siteler Artık Üvey Evlat!

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Arama Motoru Optimizasyonu kategorisinde apollon tarafından oluşturulan SSL Olmayan Siteler Artık Üvey Evlat! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,802 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Arama Motoru Optimizasyonu
Konu Başlığı SSL Olmayan Siteler Artık Üvey Evlat!
Konbuyu başlatan apollon
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan apollon

apollon

Kayıtlı Üye
1 Ara 2017
20
0
0
mynet.site
Offline
Teknoloji'nin hızla ilerlemesi ile arama motorları kendilerini dahada geliştirerek, web sitelerinin kolay kullanımlı ve güvenilir hizmet sunmasına %100 önem vermeye başladı.
Gelişen teknoloji'de hayatımızın her alanında yanımızda taşıdığımız cep telefonu, tablet, ipad, notebook vb. cihazlara uygun web sayfalar oluşturulması için 'mobil uyumluluk' zorunluluğu getiren Google, şimdi de SSL Sertifikasını zorunlu koşmuş bulunuyor.

Web sitelerdeki güvenlik duvarı için oldukça önemsediği kullanıcı güvenliğini dahada üst düzeye çekmek isteyen Google artık SSL sertifikası olmayan sitelere üvey evlat gözü ile bakmaya başladı, başlayacak.

Eğer bir e-ticaret siteniz var ise ciddi anlamda zarar görebileceğinizi buradan duyurmak istedik. SSL'e geçilmediği takdirde anahtar kelimelerinizde büyük düşüş göreceksiniz ileriki zamanlarda. Şimdiden bu konuyu önemsemeniz, gerekeni yapmanız sizi mağduriyetten kurtarabilir.