SMM Panel Scripti Otomatik Sipariş ve Online Ödeme Api'li 35 TL Kapalı Kaynak

25 Mar 2018
4
0
0
Berlin, Germany

Otomatik Sipariş ve Online Ödeme API'li SMM Panel
ÖNEMLİ BİLGİ : Script bizim kendi sunucularımıza kurulacaktır , sadece kiralama ücreti vardır. Script Kapalı Kaynaktır!
Örnek Site (Lütfen İnceleyin) : https://greyspigot.top
Script Ücreti : 35 TL (Aylık) - 170 TL (6x Aylık) - 380 TL (1 Yıllık)
Ciddi Alıcılar ÖM Atsınlar!
Ödeme Yöntemleri : Papara, İninal, IBAN, Param Kart!
ÖNEMLİ : Sistemde Paywant Api kuruludur , Paywant üzerinden sanal mağazanızı onaylatmanız yeterlidir sistemde önceden kurulmuş olan apide sadece kendi mağaza bilgilerinizi düzenleyip sitenizin online bakiye yükleme özelliğini kullanabilirsiniz. (Havale işlemlerinden yönetim panelinden onay verildiği an otomatik bakiye yüklenir kısaca hem havale hem de online ödeme otomatiktir.)

Script Özellikleri

- Otomatik Sipariş ve Online Ödeme API'li (API Çekilen siteyi özelden sorabilirsiniz.)

- Anasayfada istediğiniz gibi bilgi verebilir html , css yapısını kullanarak süslü konu tarzı tanıtımınızı yapabilirsiniz. Yönetim panelinden eklenebilir. (resim vb. eklenebilir.)

- Htaccess SSL uyumlu yazılmıştır , sitenizde sorunsuz bir şekilde SSL kullanabilirsiniz. NOT : SSL'siz girmeye çalışsanız bile otomatik SSL'li olarak yönlendirir.

- Yönetim panelinden ürün ekleyebilir ve bu ürünleri paketler kısmından görebilirsiniz , istediğiniz zaman düzenleyebilir veya silebilirsiniz.

- Geçmiş siparişlerinizi veya anlık siparişlerinizi Siparişlerim sayfasından görüntüleyebilir , durumu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

- Profil sayfanızdan şifre güncelleyebilir , geçmiş ödemelerinizi görüntüleyebilirsiniz.

- Bakiye yükle sayfasında Paywant Api kuruludur ve mağazanızın onaylı halini ekleyerek 7/24 ödeme alabilirsiniz , aynı şekilde havaleden gelen ödemeleri panelden onaylarsanız anında üyenin bakiyesine geçer.

- Destek talebi sistemi mevcut panelden okuyup yanıtlayabilirsiniz.

- Banka hesap bilgilerinizi panelden ekleyebilir ve siteden görüntüleyebilirsiniz , istediğiniz zaman siler veya düzenlersiniz , resim eklenebilir.

- SSS , İletişim , Hakkımızda sayfaları bulunmaktadır.

- Havale ile gelen ödeme bildirimlerini , Siparişleri , Destek taleplerini ,
Üyeleri , Paketleri , Site Ayarlarını ve SSS'i panelden görüntüleyebilir aynı şekilde düzenleyebilir , onay vb. işlemlerini yapabilirsiniz.

- Üyeler yükledikleri bakiyeler ile eklediğiniz paketleri diledikleri gibi sipariş verebilirler.

- Daha bir çok özelliği görmek için örnek siteyi inceleyin ve detaylar için lütfen bana ulaşın.

2018 - GreySpigot Medya A.Ş

Son düzenleme:
1 Ağu 2018
1
0
0
Merhaba, satışa koymuş olduğun resimde dahi Mehmet Gürgan yani ismim yazmakta bu script bana aittir, buyrun R10 Konum TIKLA [MENTION=1]admin[/MENTION] konunun kaldırılmasını talep ediyorum.