Şimdi SEO Zamanı !

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde SEO Hizmet Paketleri kategorisinde ByNeon tarafından oluşturulan Şimdi SEO Zamanı ! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,493 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı SEO Hizmet Paketleri
Konu Başlığı Şimdi SEO Zamanı !
Konbuyu başlatan ByNeon
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan jettanitim16

ByNeon

Kayıtlı Üye
18 Nis 2018
1
0
0
Offline
PAKET SATMIYORUZ !
SEO YAPIYORUZ !!

EZBERE ÇALIŞMA YAPMIYORUZ !

ÖNCE SİTENİZİ MUAYENE EDİP MEVCUT DURUMUNA GÖRE TEDAVİ UYGULUYORUZ !

KLİŞE SUNULAN HİZMETLERİN DIŞINDA KALİTEMİZİ ORTAYA KOYUYORUZ !

2018 GÜNCELLEMELERİNİ TAM ANLAMIYLA TEST EDİP ÖYLE İNDİK SAHAYA !


AYRICALIKLARIMIZ


  • 2014 yılında Facebook’un “WhiteHat” etik hacker programı kapsamında bildirmiş olduğumuz güvenlik açıklarının kabul edilmesi ve ardından “Bug Bounty” (Açık Ödülü) kapsamında $X.XXX para ödülü aldık. Ardından http://facebook.com/whitehat/thanks listesi 2014 sıralamasında yerimizi aldık. 2014 yılında Türkiye’den sadece 2 hacker bu ödüle sahiptir.


  • 2014 yılında Resmi Kurum web sunucuların da bulunan açıklar tespit edilmiş olup ayrıca birçok devlet kurumu ve özel kuruluşların (hastane, okul, firma vb.) web sitesinde bulunan açıkların kapatılması ile ilgili çalışmalar yetkililere bildirilmiştir.


  • 2017 yılının son çeyreğinde Bilgi Teknolojileri Kurumu tarafından, devlet birimlerinde görevlendirilmek üzere istihdam edilecek olan hacker alımı ile ilgili çalışma kapsamında göndermiş olduğumuz WhiteHat CV’miz incelenerek kabul edilmiştir. Halen BTK tarafından CV miz kabul görüp, yapılan özel etkinlik ve çalışmalara davet edilmekteyiz.


  • Ayrıca sektörde mevcut olan bilişim alanında ki farkındalığımız farklılaşmamıza yol açmıştır. Birçok şirket birçok alanda ayrı ayrı uzmanlıklarını gösterir. Bünyemizde bu uzmanlıkların toplanmış olması bizi sektörde çok önemli bir yere taşımaktadır.PEKİ ! NASIL SEO YAPIYORUZ ?

Anahtar Kelime Analizi; Firmaya ait web sitesi için hedef kelimelerin belirlenmesidir.

Hedef Kitle Ölçümü; Belirlenen anahtar kelimelerin Arama Motorlarında ki aylık ve yıllık olarak aranma hacimlerinin ölçülmesi.

İçerik ve Görsel Analiz; Web sitenin mevcut text ve görsel içeriklerinin analizi.

İç-Dış Seo Analizi; Web sitenin mevcut durumda ki SEO ya uygunluğu ve daha öncesin de yapılmış olan dış çalışmaların tespiti.

Meta Optimizasyonu; Belirlenen anahtar kelimelerin, description (açıklama yazıları) ve keyword (anahtar kelime) ların SEO için uygun hale getirilmesi.

SEO Web Master Kontrolü; Web site içerisinde yapılan optimizasyonların arama motorlarına bildirilip, düzeltilen içeriklerin takip edilmesi.

Firma Rehber Entegrasyonu; Firma’nın arama motorlarına firma adı, faaliyet içeriği, lokasyonu, web sitesi, iletişim vb. gibi bilgileri ile tanımlanarak kayıt edilmesi.

Dinamik Forum Entegrasyonu; Aktif içerik paylaşım siteleri olan Forum sitelerinde, firma tanıtım yazılarında web sitenin linkini çıkış vererek arama motorları tarafından fark edilmesini sağlamak.

Güçlü Backlink Entegrasyonu; Yüksek SEO ve ziyaretçi değerlerine sahip web sitelerde, SEO çalışması yapılan sitenin linkini ve çalışma yapılan kelimeleri özel kodlar ile harmanlayıp yerleştirmek.

Sosyal Medya Entegrasyonu; Web sitenin sosyal medya platformlarında tanıtılıp imleme çalışması yapılması.

Özel Dizin Çalışması; Yüksek değerli kategorize web arşiv sitelerinde çalışması yapılan sitenin sektör ve kategorisine göre tanımlanıp kayıt edilmesi.
Yabancı ve Yerel Kaynak İmleme; SEO çalışması yapılan web siteye yerli ve yabancı kaynaklardan gerçek ziyaretçi aktarımı yaparak arama motorları tarafından popülaritesinin sağlanması.

Bloglara SEO Tanıtımı; Güncel ve aktif blog sitelerinde makale ve yorumlarda web sitenin tanıtımı ve link çıkışı yapılması.

WikiMedia Entegrasyonu; Youtube, Dailymotion, İzlesene gibi görsel içerik mecralarında tanıtım yapılarak sitenin popülaritesini artırmak.

Analytics Veri Kontrolü; Arama motorlarının analiz platformlarında çalışması yapılan sitenin istatistiksel grafiklerinin takibi ve analizlerinin rapor edilmesi.

Algoritma Uyum Kontrolü;Arama motorlarının sıralama değişkenliğinin şifresi olan algoritmaların çözülüp, çalışması yapılan web siteyi SEO açısından daha uygun hale getirmek.

İçerik Takip ve Denetim; Web site içeriklerinin düzenli olarak takip edilmesi, ziyaretçiler tarafından yapılan yorum, beğeni vb. gibi dış etkenlerin site açısından uygunluğunun kontrol edilmesi.

Marka Performans Raporlama; Yukarıda açıklanan çalışmaların icrası sonrası belirli aralıklarla durum değişikliklerinin rapor edilmesi.ÖZEL HİZMETLER


**Anti SEO Denetimi; Çalışmalarını yürüttüğümüz web siteye rakipler tarafından yapılan ve arama motorları nezlinde negatif sonuçlara sebebiyet verecek olan “Anti SEO” çalışmalarının tespiti ve temizliğinin yapılarak arama motorlarına bildirilmesi.

**Rakip Analizi; Aynı sektörde faaliyetlerde bulunulan rakip firmaların ayrıntılı olarak analiz edilmesi ve bu analizlere stratejik planlamalarda yer verilmesi.

** Marka Analizi; Bir firmanın A’dan Z’ye bilişim ağında ki gerçek ve resmi değerlerinin ayrıntılı olarak toplanması, analiz edilmesi ve verilerin işlenerek rapor edilmesi.

ANALİZ VE HİZMET FİYATLARI İÇİN İLETİŞİME GEÇİNİZ!

REFERANSLARIMIZ

Skype: kursad.alsan