Satılık daire denildiği zaman akla gelen ilk site

nullsix

Banned
13 Kas 2017
165
0
16
Siteyi tanımlayan başlık : Satılık daire denildiği zaman akla gelen ilk site: Satilikdaire.com

Alan adının kayıt edildiği ay ve yıl: Aralık 2001

Ayrıntılı Açıklamalar : Satilikdaire.com adı altında yayın hayatını başarıyla sürdüren internet sitesine hoş geldiniz. Site aracılığı ile Türkiye'nin dört bir yanından, pek çok sayıda satılık daire ilanını inceleme fırsatı bulabilirsiniz.

Her bütçeye uygun, çeşit çeşit satılık daire ilanı, bu sitede ziyaretçileri bekliyor olacak. Siteye eklenen satılık daire ilanları oldukça detaylıdır. Bu ilanlar sayesinde, daireleri adeta gezmiş kadar olabilirsiniz. Dairenin bulunduğu il ve ilçe, odalardan görüntüler ve binanın dış görünümü site üzerinde ziyaretçilerle paylaşılmaktadır. Daire ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isterseniz, aynı sayfada yer alan telefon numarasını arayabilirsiniz. Her ilan sahibinin iletişim bilgisi sitede bulunmaktadır.

Satilikdaire.com üzerinden daire aramak son derece kolaydır. Ziyaretçiler çok sayıda farklı ilan arasından tek tuşla filtrelemeler yapabilecektir. Sadece tek tuşla sehir seçimi, minimum fiyat ve maksimum fiyat seçimi buradan gerçekleştirilebilir. Aramalar, anahtar kelime üzerinden de yine filtrelenebilecektir.

Siteye ilan eklemek tamamen ücretsizdir. Dairenizi, sadece birkaç dakikanızı ayırarak, bu site sayesinde satılığa çıkarabilirsiniz. Site üzerinde satılık daire ilanlarına ek olarak; kiralık daire ilanları, satılık ve kiralık arsalar, satılık ve kiralık iş yerleri de bulunabilir. Öğrenci yurdu, turistik tesis, devremülk ve benzeri daha pek çok ilana bu sitede rastlanabilecektir.
 

Benzer konular