Saç ekimi Teması Yaptırılacak..

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Ücretli Tasarımlar kategorisinde ykismail tarafından oluşturulan Saç ekimi Teması Yaptırılacak.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,531 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Ücretli Tasarımlar
Konu Başlığı Saç ekimi Teması Yaptırılacak..
Konbuyu başlatan ykismail
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan NANOTEK

ykismail

Kayıtlı Üye
30 Mar 2018
5
0
0
Offline
Saç ekimi ile Alakalı Tema Arıyorum, ve bu konuda ücreti olarak tema yada temalar yaptırılacak görselliğine güvenen arkadaşları konuya davet ediyorum. Başlıkta belirttiğim gibi saç ekimi medical sağlık sektörüne giriyor durum bu olunca bende şirketimizin sitesine en güzel temayı aramakla yola çıktım.

Bir yönde tema seçimi çok önemli temanız ne kadar ayrıcalıklı olursa o kadar gözdesiniz google amcanın gözünde tabi bu da sadece bir duyum kanıtlanmış pek fazla bir delil yok herneyse..

Saç ekimi temasında istediğim özellikler her müşteriye yaptığımız saç ekimi operasyonlarını ayrı ayrı resim olarak ön panelde göstermek demek istediğimi anladınız mı?

Ayrıca [url]http://www.aslitarcanhairclinic.com/prp-tedavisi-paketi.html[/URL] mesala bu sayfada herşeyi paket paket halinde göstermek istiyorum burası gibi karışık olmamalı kafamdaki projeyi bir türlü tam açıklayamıyorum arkadaşlar..

Her bölümü ayrı ayrı anasayfada gösterip ama içlerine girdiğinizde size özel bir sayfa gibi olmalı böyle bir tema yaptırmak istiyorum dediğimi yapabilecek olan olursa ücret konusunda kaçınmayacağım. Şimdiden teşekkür ederim.

Bir diğer örnek olarak sakal bıyık ekimi diye farklı bir bölüm açarak orada kendi içinde paylaşımlar ve yorumlar yazılmalı yani demek istediğim her bölüm kendi içerisinde gurup olacak şekilde dizayn olmasını istiyorum.
 

mediaaps

Kayıtlı Üye
5 May 2018
4
0
0
Offline
iletişim bilgilerinizi verirseniz yardımcı olmak isteriz detayları görüştükten sonra
 

NANOTEK

Kayıtlı Üye
1 Haz 2018
3
0
0
Offline
Merhaba efendim iş verilmediyse biz yapabiliriz.
Sıfırdan istediğiniz gibi tasarımı yapabiliriz + dinamikleştirebiliriz
sağlık sektöründe mevcut çalışmamız var
randevu otomasyonumuz mevcut.

İletişim :
SKYPE : nanotek_bilgisayar
WP-GSM : 05378904460