Referans Topluluğu – Felixo – Kayıt Olan Referanslara Ekstra Ödeme Sağlıyoruz – Sınırsız İletişim İmkanı

14 Ara 2017
6
0
1
Merhaba arkadaşlar👋

Bu tarz sitelerde olanların pek çoğu bahsedeceğim bu platformdan haberi vardır belki ancak çekimser davranıyor olabilir. Kiminiz sisteme girmiş ancak hiçbir şey anlamamış da olabilir. Sorun değil arkadaşlar, referansımız olun veya olmayın bu post tam size göre.

Bu postumuzda sizlere birkaç başlık açarak konuyu detaylandırıp önce bu tarz sistemlerin nasıl işlediğini ardından FELİXO şirketi hakkında birkaç bilgi ve son olarak bizim oluşturacağımız bilgi kampı ve referans topluluğumuzdan, ne kazanılıp ne kazanılamayacağından bahsedeceğim.

Sistemlerin Temel İşleyişleri ve Varlık Sebepleri

Arkadaşlar sistem temel olarak kripto para al-sat komisyonculuğu üzerine kurulmuş bir sistem olmakla beraber en yakın örnek olarak BTC TÜRK borsasını baz alabilirsiniz. Bu tarz sistemler kripto paraların popülerliğini arttırması ve devletler düzeyinde dahi gündem olmasından ötürü piyasaya çıkış yapmaktadır. Popülerliğin artması demek kripto para piyasalarındaki işlem hacimlerinin artması demek olduğundan bu piyasaların pastaları oldukça büyümeye başlamıştır. Bu pastadan büyükçe dilimler almak isteyen sistemler ise yavaş yavaş ortaya çıkmakta ve kendi kitlelerini yani müşteri portföylerini oluşturmaya başlamışlardır. Ancak, size bahsedeceğim bu sistem ve bunun gibi olan bir diğer sitemin Türkiye’de yürüttükleri kitle edinme faaliyetleri hem kısa sürede piyasaya adapte olmalarını hem de sisteme dahil olan ilk müşterilerinin 1 yıl içerisinde hatırı sayılır bir biçimde kazanç elde etmelerine olanak sağlamaktadır.

Bu sistemlerin piyasaya adapte olmasını sağlayan en büyük avantajı mevcut bir kripto para üzerinden alt coin üreterek müşterilerine dağıtma prensibidir. Yani sistem kendi alt coinini üretir ve kullanıcılara dağıtır. Ne kadar kripto alt coininin kullanıcılara dağıtılacağı en başta belirlenmiştir. Yani sistemler oldukça şeffaftır. Dağıtılan alt coinlerin değerini sadece sistemin üyeleri olan kullanıcılar belirlemektedir. Buraya dikkat!! En büyük özelliklerden biriside bu. Yani sistemin ürettiği alt coini kullanıcıların belirlemesi büyük bir öngörü sağlamakta ve ileriye dönük olarak kesin kazanç sağlamaktadır. Sistemi kuran şirket belirli periyotlarla dağıttığı bu alt coinleri geri satın almaktadır. Bu durumda size dağıtılan bu coinlerin kesinlikle yükseleceğini ve belirli oranlarda kazanç sağlayabileceğinizi göstermektedir. Sistemin size dağıttığı coinler sadece üyelik üzerinden değil, yarışmalar üzerinden de dağıtılmaktadır. Yani sadece üye getirerek değil belli yarışmalara dahil olan kullanıcılarında coin kazanacağı bir sistemden bahsediyorum.

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki bu tarz sistemlerde sadece üye olarak belli bir kazanç sağlayacağım diyenlere göre bu post pek uygun değil. Bunu bu noktada açıklamak istedim çünkü merak edenlerin temel düzeyde de belli bir bilgiye sahip olmasını istedim. Ancak, amacım sadece referans kasmak değil bir fırsatı duyurmak olduğu için bu sistemi fırsat olarak görenlerin düzenli olarak ayda 10 paket sigara parasını sistemde yatırım olarak kullanması ilerleyen dönemlerde çok güzel kazançlar elde edebilme fırsatını yakalayabilmesini sağlayacaktır.

Sistem işleyişine geri dönelim. Sistemde bu alt coinlerin dağıtılmasının sebebi yukarıda da bahsettiğim gibi sistem içerisine yeni kullanıcıları çekmek ve içerideki hacmi arttırmaktır. Yani anlayacağınız üzere bu sistemde yok ille de şu kadar referans yap, yok şu kadar yatırım yap hesabın aktif olsun diye bir şey yok. Kazandığınız coinleri anında TL cinsine çevirebiliyorsunuz. Ancak dediğim gibi bu post 20 – 25 TL kazanıp sistemden çıkmak isteyenler için değil, düzenli cüzi yatırım ve bilinçli hareket edecek bir grubun oluşturulması için açılmıştır. Sistem belirli sayıda üretmeyi planladığı bu coinleri artan kullanıcı sayısına oranla piyasaya dengeli bir şekilde sürmektedir. Bunun sebebi de yani coinlerin hepsini veya büyük bir oranını tek seferde piyasaya basmamasının sebebi de coinin değerini koruma çabasından. Dediğim gibi sistem hem belirli aralıklarla, üyeliklerle ve yarışmalarla coinleri piyasaya sürerken bir yandan da belirli aralıklarla belli oranda üretip piyasaya soktuğu bu coini geri alıp imha etmektedir.

Peki bu piyasaya sürüp tekrar geri alma olayı nedir diye soruyorsanız hemen özetleyeyim; sistem önce coinlerini piyasaya sunuyor, ardından kullanıcılar bu elindeki coinleri kendi aralarında al-sat yapma imkanını kullanarak coinin kendi içinde bir hacim oluşturmasını ve bir değer kazanmasını sağlıyor. Bu değer kazanımı yani al-sat işlemleri yapılırken diğer taraftan da gerçek kriptolarla yani BTC, ETH, XRP gibi pek çok para birimi üzerinden al-sat işlemi yapılıyor. Bu gerçek kriptolar üzerinden yapılan al-satlar üzerindeki komisyonlar ile sistem kâr elde ediyor. Sistem kurucusu şirket belirlediği politika doğrultusunda bu elde ettiği kârın yüzde 20 veya yüzde 50 oranlarıyla kendi ürettiği coinleri kullanıcılardan satın alıyor. Yani şirket size havadan para değil kâr ettiği miktarın belli bir kısmını veriyor. Şirket bunu göze aldığı için hiç kimsenin bu geri alımdan bir zararı olmuyor.

İşletme konularını az çok bilenler şunu bilir ki arz azalırsa ve talep artarsa söz konusu ürün veya hizmetin değeri artar. Yani en temel işletme mantığıyla bile bakacak olursanız sistemdeki kullanıcılar için üretilen alt coinin belli bir zaman içerisinde arzı azalacak ve sisteme dahil olan sayısı arttıkça talep artacaktır ki bu da o coinin değerinin her geri alımdan sonra artması yüzde yüz yani kesin bir olay oluyor.

Sistem son coini geri alana kadar bu geri alımlara devam edecek. Ve sonunda platform sadece gerçek piyasalardan al-sat yapılan bir platform olarak kalacak.(Şahsıma göre bu durum popülerleşecek ve sistemler yoğun talep üzerine yeniden alt coin üretip sisteme basacaktır. Bunu da buraya not edin :) )

FELİXO Çalışma Prensibi ve Yenilikleri

Bu şirket kripto piyasasına dünya üzerinde bile görülebilecek pek çok yenilik getirmiştir. Bu yeniliklerden en büyüğü FIP ve FELİNK olaylarıdır. Bunları detaylı olarak anlatıp postu gereksiz uzatmayayım ama birinin sistem üzerindeki kullanıcıların kendi aralarında güvenli bir ortamda istenilen herhangi bir kripto parayı ücretsiz transfer edebilme, diğerinin de kripto para üzerinden çek yazma ve sistem üzerinden bozdurma olduğunu bilmeniz yeterlidir. Bu özellikler çok büyük bir yenilik arkadaşlar yani hem büyük hem benzersiz bir yenilik.

Felixo şirketi alt coin olarak toplamda 10 milyar adet FELİXCOİN üretimi yapacağını bildirmiştir. Şu an piyasadaki arzı 2 milyar adettir. Yani dolaşımda 2 milyar adet FELİXCOİN bulunmaktadır. Her 3 aylık periyotlarda geri alım yapmakta ve geri satın aldığı FELİXCOİN leri imha etmektedir.(Bu piyasa hacmine göre kesinlikle değişiklik gösterecektir. Yani kâr marjı büyük oranda arttığında daha kısa sürelerde yakma işlemi(geri alım) yapacaktır). FELİXCOİN lerin şu anki değeri 17 ile 22 satoşi arasında değişkenlik göstermektedir. 2 hafta önce 5 satoşi civarındaydı. Yani bu şu demek; 2 hafta önce 10 bin liralık FELİXCOİN alımı yapan bir kullanıcının bugün elindeki FELİXCOİN leri 40 bin TL değerinde oldu yani 15 günde 30 bin kazandı. Şahsen benim ön görüm 6 aylık süre içerisinde bu FELİXCOİN değeri 100 ile 150 satoşi olacağı yöndedir.(tamamen şahsıma ait bir öngörüdür.). Benzer bir sistemde 3 – 4 aylık bir süreçte ürettiği altcoinin değeri 1000 kat civarı artış göstermiştir. Varın gerisini siz düşünün.

Bilgi Topluluğu ve Referans Sistemi

Arkadaşlar bu postun temel amacı yukarıda da bazı yerlerde belirttiğim gibi temel olarak bilinçli bir topluluk oluşturmak. Yani evet referansımız olmanızı isteyeceğiz ancak bunun yanında sizleri yalnız bırakmayacağız ve bir telegram grubu üzerinden sisteme yeni dahil olan kullanıcıların sorunlarını merak ettiklerini paylaştığı ve cevaplandırdığımız bir sistem olacaktır. Bunun için 3 kişilik bir ekibimiz sizlerle belli zaman dilimlerinde iletişimde olacak. O zaman dilimlerinin haricinde de birbirinizle diyalog halinde olabileceksiniz. Sisteme üye olan herkes kayıtlanma ve hesap onaylama işlemlerini tamamladıklarında şu an 1200 FELİXCOİN kazanmaktadır. Ayrıca yaptığınız her referansınızın üyelik hesap onay işlemlerini tamamlamasının ardından 600 FELİXCOİN kazanmaktasınız.

Bizim referanslarımızın Ekstra referans olma kazancı: Arkadaşlar yukarıda sizlerle referansların kazanç oranları hakkında bilgi sağlamış bulunmaktayız. Benim paylaştığım referans üzerinden kayıt olan her üyeye biz oranı değiştirene kadar sizden bize gelen referans kazancının yarısını size sistem üzerindeki FIP teknolojisi üzerinden geri göndereceğiz. Yani bizim referansımız olan kişiler şu andaki ödül dağıtım sistemine göre 1200 değil 1500 FELİXCOİN kazanacaktır. Yalnızca bu 1500 FELİXCOİN hesabınızda durursa ve 1 FELİXCOİN 6 ay sonra 100 – 200 satoşi değer artışı kazanırsa, hesabınızda 100 ila 300 lira arasında bir kazanç sağlamış olacaksınız.

Ancak dediğimiz gibi referanstan çok bilgi topluluğuna odaklanmanızı ve aylık cüzi veya isteyen kişiler sisteme kafasına yatan ciddi oranlarda yatırım yapıp FELİXCOİN üzerinden al-sat işlemleri yaparak gelirini katlayabilir. Bunun bilgi topluluğumuz içerisinde tüyolarını vereceğiz.

Sisteme Üye Olma ve Onay Süreçleri

**Öncelikle şunu belirtmek isterim ki Felixo şirketinin belirlediği bir politika doğrultusunda herhangi bir kişinin referansından üye olmayan kişinin hesabına üyelik için ve hesap onayları için FELİXCOİN yatırılmayacaktır. Yani şirket yayılma politikasını garanti altına almak için birinin referansı olmayanlara ücretsiz FELİXCOİN dağıtımı yapmayacaktır. Bundan dolayı üyelik işlemlerinin anlatımına başlamadan önce referans linkimizi buraya paylaşıyorum.**


Referanslı Link: https://www.felixo.com/?ref=30578884

İlk Kayıt (1 dk)

Yukarıdaki linke tıkladıktan sonra ilk kayıt işlemleri çok basit olup e-posta ve şifre belirleme işlemlerinden oluşmaktadır. Açılan ekranda yalnızca e-posta ve şifrenizi belirtmeniz yetecektir.

1. Aşama Hesap Onayı(3 dk)

Üye olup siteye giriş yaptıktan sonra menüde Airdrop sekmesine tıklayın. Ardından aşağıda yer alan SMS Onay(SMS Verification) kutusunun içerisindeki butona tıklayarak Cep numaranızı girin ve gelen SMS kodunu belirtilen alana girdikten sonra birinci aşama onay süreciniz tamamlanır.

2. Aşama Onay(7 dk)

*Bu aşamada evvela e-devlete giriş yapıp ikametgah belgenizi oluşturup resmini çekip bu resmi masaüstünde bulundurun.

SMS onayının ardından aynı şekilde Airdrop sekmesinden bu sefer SMS onay kutusunun yanındaki Doküman Onaylama(KYC) kutusunun içindeki ilgili butona tıklayın. Açılan sayfada istenilen kimlik bilgilerinizi girin ve ilerle butonuna basın.

Açılan sayfada sizden birkaç resim isteyecektir. Bunların istenmesinin sebebi kanuni nedenlerden ötürü olduğunu ve sisteme şu anda 200 bin kullanıcının kayıtlı olduğunu ve milyonlarca kayıtlı kullanıcısı olan BTCTÜRK borsa sitesinin de aynı şekilde üyelik aldığını sizlere belirtmeyi bir borç bilirim.

İstenen resimlerden ilki kimlik, ehliyet veya pasaportunuzun ön yüzüdür.

İkinci resim ise aynı kimlik belgesinin arka yüzüdür.

Bir diğer fotoğraf ise en başta hazır bulundurmanızı isteğimiz ikamet belgesinin resmidir. (belge jpg veya png formatı olması istendiğinden fotoğrafını çekip kaydetmeniz gerekmektedir.)

Bunları yüklemenizin ardından sizin başka birisinin kimliğini çalmadığınızdan emin olmak için bir kağıda FELİXO yazmanızı ve bu yazının altına kayıt olduğunuz tarihi gün ay yıl şeklinde belirtmenizi isteyecektir. Bu kağıtla birlikte kimliğinizin ön yüzünü tek parmağınızda tutup yüzünüzün, kağıdın ve kimliğinizin net göründüğü bir selfie fotoğrafı çekmeniz istenecektir.

Bu son fotoyu da yükledikten sonra formu tamamlayıp 2. Aşama onay kısmını tamamlamış oluyorsunuz.

*Not: Bu noktada en çok sorulan sorulardan biri onay işlemlerimi yaptım ancak FELİXCOİN ler hesabıma neden yatmadı şeklinde oluyor. Bunun için sadece sabırlı olmanızı tavsiye ediyoruz arkadaşlar. Yoğunluğa göre yarım saat ile 1 saat arası coinleriniz yüklenmiş oluyor merak etmeyin.

Sisteme ekstra para yüklemek isteyenler için referansımız üzerinden üye olduktan sonra veya referansımız üzerinden üye olmasa da hazırladığımız yönergeler Telegram grubumuz üzerinden paylaşıma sunulacaktır.

Felixo Şirketi Telegram Grubu Takip Aşaması (2 dk)

Evet arkadaşlar felixo şirketi bir telegram grubu açtı ancak yeni arkadaşlar için biraz sıkıcı bir ortam ve bilgi almak için gergin bir ortam oluyor genelde. Biz bu süreçte sisteme yeni dahil olan üyelerin ilk acemiliklerini atacakları ve sistemi tam anlamıyla kavrayacakları bir grup oluşturacağız. Ancak, felixo şirketinin telegram hesabını da takip etmek zorundasınız.

Site içerisine giriş yaptıktan sonra yukarıda profil simgesine tıkladığınızda "Hesap" seçeneğine tıklayın. Burada sosyal medya hesapları yazan bölümde telegrama ait ekle butonuna basın ve ilgili işlemleri takip ederek telegram gurubunu takip edin.

Tüm bu işlemler belirttiğimiz üzere yaklaşık olarak 13 - 15 dakikanızı almaktadır.

Bizim Telegram Grubumuz ve Referanslarımıza %50 FELİXCOİN Geri İade Süreçleri

Arkadaşlar, sisteme referansımız üzerinden kayıt olan arkadaşlara şu anki sisteme göre 300 coini paylaşacağımızı söylemiştik. Bunun için aşağıdaki telegram grubumuza katılım sağlamanızın ardından talep eden kullanıcılara bilgi paylaşılacaktır. Ve kullanıcımız üzerinden sağladığımız kazancın %50 sini anında geri iade edeceğiz. Şu an bu miktar 300 FELİXCOİN dir. Telegram grubumuzda şuan kimse bulunmamaktadır. Etkinliği yeni başlattığımız için sizlerin ve farklı platformlar üzerinden kayıtlananlarla grubumuz dolup taşacaktır.

Forum üzerinden özel mesaj atabilirsiniz. Özel mesajlar ile 22.00 - 02.00 saatleri arasında ilgilenilecektir.

Telegram grubumuz İle gün içerisinde kısmi bir zamanda ve akşam 22.00 ile 04.00 saatleri arasında referanslarımızın ve topluluklarımızın sorunları ile ilgilenilecektir.

Referanslarımıza geri ödeme işlemleri Pazartesinden itibaren yönlendirmelere başlanacaktır. Pazartesinden itibaren haftaiçi akşam saat 20.00 ile 22.00 saatleri arasında iadeler gerçekleştirilecektir.

Telegram Gurubumuz: https://t.me/joinchat/MO-etRms6_75hokOq5r1iw

Herkese Şimdiden Kolaylıklar ve Bol Kazançlar Diliyorum.

Refsiz Link: https://www.felixo.com/tr/register