Projelerinizi Ücretsiz Türkçe - İngilizce Yada İngilizce - Türkçe Olarak Çevirebiliri

13 Şub 2018
5
0
0

Öncelikle konunun yeri burası mı bilmiyorum fakat moderatör arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Başlıkta belirttiğim gibi projelerinizi hiç bir ücret talep etmeden ekibimle beraber İngilizce - Türkçe yada Türkçe - İngilizce olarak hatasız çevirebilirim bunun için sizden tek şartım projenizin açık kaynaklı olması ve projenin size ait olması hepsi bu kadar.

Proje içeriğinin çok fazla kod içermemesi ve kelime sayısının min 1500 olması gerekmektedir bunun dışında döküman vb. gibi her türlü içeriğe desteğimiz var.

Yazılımı kendinize ait sitenizi yada eklentilerinizi çevirebiliriz yine aynı şekilde size ait olmak şartı ile projenize ait dökümanlarınızı çevirebiliriz.

Çeviri desteği almak isteyen arkadaşlar bu konu altına yada eguven9@gmail.com adresinden iletişime geçebilirler proje ayrıntılarını ve yapmanız gerekenleri iletip hemen çeviri işlemlerini başlatabiliriz.

slarktr

Banned
29 Ocak 2018
84
0
0
Teşekkürler karşı taraftan hiç bir şey istemiyoruz aksine projelerini ikinci bir dile kavuşturuyoruz normalde kelime başı ücret istenirken 1 kuruş dahi istemiyoruz tamamen destek projesi.
Gerçek anlamda bir fırsat daha önce böyle bir destek hiç görmedim bu konuyu ilgilenenlere ulaştırmak gerekiyor

14 Şub 2018
62
0
0
hiçbir ücret alınmadan çeviri yapılıyorsa kusura bakmayın. ben burnuma kötü kokular alırım. peki ücret almayıp çeviri yaptıgınızı söylüyorsunuz sizin bu işte çıkarınız ne peki ?

13 Şub 2018
5
0
0
Gerçek anlamda bir fırsat daha önce böyle bir destek hiç görmedim bu konuyu ilgilenenlere ulaştırmak gerekiyor
hiçbir ücret alınmadan çeviri yapılıyorsa kusura bakmayın. ben burnuma kötü kokular alırım. peki ücret almayıp çeviri yaptıgınızı söylüyorsunuz sizin bu işte çıkarınız ne peki ?
Hocam hep bu yargı yüzünden ilerleyemiyoruz ne gibi bir zarar olabilir sizce proje ortada siz türkçe verdiniz ben ingilizceye çevirdim bunun size zararı nedir ne olabilir? kazanç konusuna gelirsek proje sahiplerinden tek kuruş almıyoruz diye üstüne basa basa yazıyoruz hiç bir ücret talebimiz yok projeleri zaten açık kaynak istiyoruz yani lisanslı bir projenizi alıpta çalma olasılığımız da yok bence gelen kötü koku sadece ön yargıdan geliyor.