PlayKasa.com 1K 6TL - 5K 25TL TR AKTİF

PlayKasa

Banned
20 Mar 2018
5
0
0
İnstagram

1K Takipçi 8TL'dir %80i Türk ve Aktiftir.

5K Takipçi 35TL'dir %80i Türk ve Aktiftir.

https://www.playkasa.com/sosyal-medya
05342061020

Siparişler maks. 1 saat içinde gönderilir.

Site hakkında görüşlerinizi yazarsanız geliştirmeye çalışırım.
Sitedeki eksiklik ve hataları bildirenlerede hediyeler olucaktır.

Son düzenleme:
20 Mar 2018
20
0
0
Eskişehir
öncelikle başarılar diliyorum,daha iyi bir opencart teması kullanabilirsin ve logo üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz.

Son düzenleme:

PlayKasa

Banned
20 Mar 2018
5
0
0
Teslimata başlanmıştır tahmini 1 saat içinde tamamlanır biraz sistemsel hatalar oldu arkadaştan özür dilerim.

admin

Yönetici
7 Kas 2017
227
2
18
webmastersitesi.net
Teslimata başlanmıştır tahmini 1 saat içinde tamamlanır biraz sistemsel hatalar oldu arkadaştan özür dilerim.
Bu şekilde ise harikasın. Yakında Ücreli Üyelik sistemimiz gelecek. Size ücretsiz şekilde 6 AY bizden olacak şekilde taktim edeceğim sorunsuz olursa hem siz kazanırsınız hemde firma leke almaz. Olumsuz yorumlarıda arkadaş düzeltir işinize devam edersiniz :)

PlayKasa

Banned
20 Mar 2018
5
0
0
Bu şekilde ise harikasın. Yakında Ücreli Üyelik sistemimiz gelecek. Size ücretsiz şekilde 6 AY bizden olacak şekilde taktim edeceğim sorunsuz olursa hem siz kazanırsınız hemde firma leke almaz. Olumsuz yorumlarıda arkadaş düzeltir işinize devam edersiniz :)
Gönderim yapılmıştır, yarın düşen takipçilere bakar ekstra gönderim yaparım.

21 Mar 2018
2
0
0
Takipçilerim şimdi sorunsuz bir sekilde teslim edildi ilginizden dolayı teşekkür ederim, satıcı arkadaş sorunsuz bir sekilde gönderimi sağlamıştır.

admin

Yönetici
7 Kas 2017
227
2
18
webmastersitesi.net
Takipçilerim şimdi sorunsuz bir sekilde teslim edildi ilginizden dolayı teşekkür ederim, satıcı arkadaş sorunsuz bir sekilde gönderimi sağlamıştır.
Gönderim yapılmıştır, yarın düşen takipçilere bakar ekstra gönderim yaparım.

İki tarafında güvenli ticaret sağlayip Mutluluk ile bitmesi bizide Mutlu etti hayırlı satışlarınız olsun. PlayKasa Ücretli üyelik sistemimiz geldi zaman 6 aylık üyeliniz bizden

İyi satışlar dilerim

PlayKasa

Banned
20 Mar 2018
5
0
0
İki tarafında güvenli ticaret sağlayip Mutluluk ile bitmesi bizide Mutlu etti hayırlı satışlarınız olsun. PlayKasa Ücretli üyelik sistemimiz geldi zaman 6 aylık üyeliniz bizden

İyi satışlar dilerim
Sağolun hocam böyle bir platforum oluşturduğunuz için teşekkür ederiz.

20 Nis 2018
3
0
0
Ödeme yaptım 1 gün geçti geri dönen yok yükleme yok. Ortada hiç kimse yok. Çok güzel hizmet

22 Nis 2018
1
0
0
Bugün ödeme yaptım bir saat yazmasına rağmen hala takipçi gelmedi yardımcı olurmusunuz.