Satış PHP Scriptleriniz Artık Güvende!

25 Eyl 2018
18
0
0
Ankara
Çoğu yazılımcıların en büyük kabusu olan emek harcanan scriptlerinin w@rez e düşürülmesi
şuanda beta aşamasında olan bir paneli geliştiriyorum. Scriptlerinizi vereceğiniz lisans ile lisanslı alan adı dışında hiçbir alan adı scriptinizi kullanamayacak. lisansız kullananlar Panelde bildirilecek. Yorumlarınızı bekliyorum. en kısa sürede panel hakkında ilerleme oldukça daha detaylı bilgi ekliyeceğim

Son düzenleme:
16 Şub 2018
38
0
6
böyle bir sistem geliştirip ve bunu insanlara sunman ve sağlam kırılmayacak bir kaynak felan oluşturması çok iyi olur olmasa bile ioncube ile güçlendirilir ama böyle bir panel rahatlık sağlar en azından tebrik ederim kardeşim başarılarının devamını dilerim :)

konuya takipteyim ;)

25 Eyl 2018
18
0
0
Ankara
Teşekkür ediyorum , amaç w@rez kullanımlarını ve haksız yere insanların emeklerinin çöpe atılmasını engellemek. çalışmalarımız devam ediyor. inşallah en kısa sürede bu sistemi devreye sokacağız. ayrıca lisans dosyası silinirse site çalışmaz :)
iyi forumlar :)
böyle bir sistem geliştirip ve bunu insanlara sunman ve sağlam kırılmayacak bir kaynak felan oluşturması çok iyi olur olmasa bile ioncube ile güçlendirilir ama böyle bir panel rahatlık sağlar en azından tebrik ederim kardeşim başarılarının devamını dilerim :)

konuya takipteyim ;)