Satış Php Ajax SMS Kontrol Paneli Açık Kaynak Kod

13 Ağu 2018
13
0
0
Rize
enesbiber.blogspot.com

Özel bir Firma İçin Yazmıştım bu Scripti Başlıca Özelliklerine biraz değineyim:

öncelikle tamamen açık kaynak kod şeklinde verilecektir dosyalarla istenildiği bibi oynanıla bilir fikir hakkı vs kimseyle uğraşmayacam sonuçta ücretini almış olduğum bir çalışma parayı veren düdüğü çalar misali script PHP 5.4 ile stabil çalışmakta Curl eklentisi gerektirir mySql gerektirir

Tek sayfa üzerinden çalışır mobil odaklı bir sistemdir pencereyi kapatsanız bile tarayıcıdan cıkmadığınız müddetce kurulu olduğu domain adres satırına girildiği zaman en son kaldığı sayfayı açar ajax dır navigasyon menüsünde gezinseniz bile index.php içerisine içerik çağıracağı için sayfa yüklenme vs sorunu yoktur gayet hafif bir yapıya sahiptir pdo dan uzak bir php kodlaması ile çalışılmıştır yani giriş seviyesindeki bir php geliştiricisi adayı bile rahatlıkla müdahale edebilir
bootstrap 3.0 bir tema ya giydirilmiştir tema kendi içinde birkaç farklı renk seçeneği ile gelmektedir
telefonunuzdaki rehberinizi rahatlıkla sisteme entegre edebilrisiniz (Aynı Numaralı Kullanıcı Olmamak Şartıyla dilersiniz bu engeli de mysql dosyasından kaldıra bilirsiniz bir numaradan fazla olmasın diye böyle bir engel koydum ) aynı şekilde Sistem deki numaralarıda vCard şeklinde sistem üzerinden download edebilrisiniz toplu şekilde sistemde kayıtlı kişilerinize Sms gönderebilirsiniz sms sağlayıcınızın api sistemini entegre edebilirsiniz php kod bilginiz yoksa yardımcı olurum kuruluma vs. Taslaklar oluşturabilrisiniz hazır şablonları kullanarak ister kişiye özel ister toplu sms atabilirsiniz kullanım açışsşndan diğerlerinden basit bir yapıya sahiptir demo bırakıyorum ama domain süresini uzatmayacam dolunc muhtemelen kapanacaktir bana whatsapp üzerinde nulaşın başka biryere kurulum yaparım

Birkaç resim ve demo adresi bilgileri ile bırakıyorum:

Demo Adresi:https://sms.gsmservis.site/index.php#
Kullanıcı Adı:l azenes
Şifre :lazenes
Scriptin Fıyatı 35 USD (Bugün ki Kur ile 200TL )
İletişim için 0535 051 5317