Örnek tanıtım yazısı paylaşır mısınız ?

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanıtım Yazısı kategorisinde Ugur25 tarafından oluşturulan Örnek tanıtım yazısı paylaşır mısınız ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,407 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanıtım Yazısı
Konu Başlığı Örnek tanıtım yazısı paylaşır mısınız ?
Konbuyu başlatan Ugur25
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan xplex

Ugur25

Kayıtlı Üye
17 Şub 2018
2
0
0
Offline
Örnek tanıtım yazısı atar mısınız ona göre satın almak istiyorum blogum için en az kaç kelime bilmiyorum fakat 2000 civarı olursa fiyat ne kadar olur pm lütfen.
 

ahmetmekanik

Kayıtlı Üye
17 Şub 2018
5
0
0
Offline
Firma: Tanıtım Center

Yapılan iş: Tanıtım yazısı satışı

Vizyon: Sektöründe lider olmak

Misyon: Her müşteriye istediğini sunabilmek.

Tanıtım Center, yayın hayatına girdiği günden beri sizlere istediğiniz ölçülerde ve muhteşem bir tanıtım yazısı ağı sunmaktadır. Sunulan bu ağ ile piyasada yer alan en uygun fiyatları da sizlere yansıtarak ihtiyaçlarınızı tek bir elden gidermeniz konusunda yardımcı olmaktadır. Tanıtım center’ı sektöründe yer alan diğer rakiplerinden ayıran en büyük özelliği ise tanıtım kontrol paneli adı altında sunulan ekstra hizmettir. Bu hizmet sayesinde çeşitli web sitelerinden alınan tanıtım yazıları müşteri tarafından takip edilebilmekte ve sorun oluşması durumunda müdahale edilebilmesidir.

Sunulan ekstra hizmetler için ekstra bir bütçe cebinizden çıkmadan kaliteli ve kusursuz bir başarı elde etmenizi de sağlayabilecektir. İhtiyacınız olan her türlü bilgi ve birikimi sizlere en uygun fiyatlar dahilinde sunabilecek olan tanitimcenter.com, misyonunun gerektirdiği şekilde hareket ederek müşterilere odaklı bir çalışma göstermektedir.

Her sektörden ve her kategoriden sitelere yer verilen bu olağan üstü hizmet sonucunda sizlerde Google’da sıralama almak istediğiniz kelimede SEO danışmanlarımızdan alacağınız fikirler doğrultusunda hareket edebilir ve başarıya ulaşabilirsiniz. Rakiplerinizin önüne geçmek ve mevcut kitlenin daha fazlasına ulaşmak için her zaman sizlerin yanında olacağız. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
gibi gibi
 

xplex

Kayıtlı Üye
18 Şub 2018
3
0
0
Offline
Kardeşim dilersen mozrank değeri yüksek bir kişisel blogum mevcut. Uygun fiyata tanıtım yazınızı paylaşabilirim.