Led Aydınlatma

snmyfe

Banned
25 Şub 2018
4
0
0
OVILED olarak Organize, Vizyoner, Innovatif teknolojisi yapımızı hayata geçirdiğimiz tüm ürünlerimizde ve özellikle 40 watt led bant armatür,36 watt led bant armatür ve diğer tüm yatay led bant armatür gruplarımızda yüksek kaliteyi misyon ediniyoruz. Ülkemize birçok dış ülkeden gelen kalitesiz ve garantisiz armatürlerin aksine OVILED bant armatürlerimiz yerli imalat sanayimizin gurur kaynağı olarak siz değerli müştelerimizin beğenisine sunulmaktadır. Yerli imalat ve yerli işgücünü benimseyen firmamız OVILED LED bant armatür gruplarında kısa sürede tüm Türkiye’de yüksek satış rakamlarına ulaşarak bir rekora imza atmıştır. Başarımızın altında yatan YERLİ İŞGÜCÜ VE YERLİ İMALAT anlayışımız inşallah siz değerli müşterilerimizin katkıları ile ihracat rekorları kırmayı hedeflemektedir. Led Aydınlatma
OVILED olarak yatay led bant armatür modellerimiz; 40 w yatay led bant armatür ,36 w yatay led bant armatür, 60 cm led bant armatür ve 120 cm led bant armatür olarak genel gruplara ayrılmıştır. Bu ürün gruplarında renk seçeneklerimiz led bant armatür olarak 3000k günişiği led bant armatür ,4000 k led bant armatür ve 6500 k beyaz led banat armatür olmuştur.LED bant armatürlerimiz aliminyum tabanlı olup soğutması tam şekilde yerine getiriliyor.(60x60 Led Panel)

https://www.oviled.com.tr/

OVILED led bant armatürlerimiz yüksek LED teknolojisi sayesinde uzun süre kullanılır ve kullanıldığı süre zarfında elektri faturalarınızda % 70 e varan ücret düşüşü fark edilir. Aldığınız led bant armatürlerin kendini amorti etme süresi maksimum 4-5 ay olacaktır. 4-5 aylık bu kullanımınızdan sonra OVILED led bant armatürünüz kendinin bedelini ödemiş olacaktır.7 YILLIK geçmişi ile OVILED bant armatürleri piyasaya süren ve üretici firma konumundaki şirketimiz sizlere hizmet vermekten onur duymaktadır.

 

Benzer konular