Kodlamayı nasıl öğrendiniz ?

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Programlama kategorisinde Fırat tarafından oluşturulan Kodlamayı nasıl öğrendiniz ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,713 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Programlama
Konu Başlığı Kodlamayı nasıl öğrendiniz ?
Konbuyu başlatan Fırat
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan zgr3465

Fırat

Kayıtlı Üye
25 Şub 2018
31
0
0
Bu başlık altında PHP ve diğer dilleri nasıl ve ne kadar bir sürede öğrendiğinizi paylaşabilirsiniz,yeni öğreneceklere tavsiyede bulunabilirsiniz.

Fırat

Kayıtlı Üye
25 Şub 2018
31
0
0
Bende bu işe çok meraklıyım ama html,css dışında PHP programlamayı öğrenemedim,üstelik kitaplar aldığım halde.Şimdi şansımı video eğitimleri izleyerek deniyecem bakalım.

Ofisimo

Kayıtlı Üye
25 Şub 2018
11
0
0
Konya
www.ofisimo.com
Programlama dilini kitaplardan öğrenmeniz zordur çok zaman ister daha çabuk video izleyerek ve uygulayarak öğrenebilirsiniz. İlk etapta ufak tefek betikler yazmaya başlarsanız işin mantığını çözersiniz mantığı çözdüğkten sonra çorap söküğü gibi ilerler gidersiniz. Matematik öğretmenlerini düşünün,Matematiği öğrendiğinizde iş bitiyor diğer dersler gibi ezber yapmaya gerek kalmıyor.

Fırat

Kayıtlı Üye
25 Şub 2018
31
0
0
Programlama dilini kitaplardan öğrenmeniz zordur çok zaman ister daha çabuk video izleyerek ve uygulayarak öğrenebilirsiniz. İlk etapta ufak tefek betikler yazmaya başlarsanız işin mantığını çözersiniz mantığı çözdüğkten sonra çorap söküğü gibi ilerler gidersiniz. Matematik öğretmenlerini düşünün,Matematiği öğrendiğinizde iş bitiyor diğer dersler gibi ezber yapmaya gerek kalmıyor.
Peki bildiğiniz iyi bir php video eğitmeni var mı,tavsiye edeceğiniz ?

Rankings

Kayıtlı Üye
12 Şub 2018
12
2
3
video izleyerek ve uygulayarak öğrenebilirsin , videodan mantığını kavrarsın

Webbros

Kayıtlı Üye
17 Şub 2018
44
0
0
Php html css i 1 ayda baya geliştirdim blog siteleri yazacak kadar :) deneyerek öğrenilir.

Gizem

Kayıtlı Üye
24 Şub 2018
67
0
0
benimde açık ve net konuşup dile getirmem gerekirse hiç anlamıyorum bu tarz işlemlerden forumda yazar ederım başka bişi yaramam acıkcası ++ ^^ :)

Hergele

Banlı Kullanıcı
18 Kas 2017
43
0
0
ilk olarak msn şifre kırmakla başladım bu yolculuğa daha sonra dünyanın en iyi 4 hacker'ından biri olan proibr ile tanıştıkonun sayesinde php html öğrendim tabi amacı hep sızmak olan biri için yetmiyor en başta msn açığını keşfedip ordan yürüdüm raporlar attım daha sonra Allah ne verdiyse:) ama meslek olarak çok farklı tabi ki :)

Gjz0

Kayıtlı Üye
12 Şub 2018
211
0
0
Ötüken
Valla temel terimler basittir zaten.
Önerim Mysql öğrenme, zaten PDO geçeceksin, PDO ile başlaki vakit kaybetme.

geceninsonu

Kayıtlı Üye
15 Nis 2018
21
0
0
php css javascript öğrendim ama yazılın bu ülkede para etmiyor..Girişimcili ceo vs para eder..

MuratLord

WF Moderatör
28 Nis 2018
129
1
18
ilk olarak msn şifre kırmakla başladım bu yolculuğa daha sonra dünyanın en iyi 4 hacker'ından biri olan proibr ile tanıştıkonun sayesinde php html öğrendim tabi amacı hep sızmak olan biri için yetmiyor en başta msn açığını keşfedip ordan yürüdüm raporlar attım daha sonra Allah ne verdiyse:) ama meslek olarak çok farklı tabi ki :)
:D Aynı ben

zgr3465

Kayıtlı Üye
15 Eyl 2019
3
0
0
Ben c# kodlama dilini öğrendim. Direkt c# eğitim videoları izledim daha sonra Unity'ye gectim. Ve hala Unity'de 2d ve 3d oyunlar yapıyorum.