Jumanji: Vahşi Orman izle 2017

Superisi

Banned
17 Ocak 2018
103
0
0
ankara
www.oyungemisi.com
Jumanji: Vahşi Orman izle 2017 macerası evlerimize 90’lı yıllarda Robin Williams ve Kirsten Dunst ile birlikte girdi. Hiç düşmeyen tempo, yarım kalan romantizm ve kurgu ötesi melankolilerle dolu film seyircilerden 10 üzerinden 10 tam puan almayı başarmıştı. 22 yıl sonra gelen filmin devam versiyonu ise ilkinden oldukça farklı. Birbirinden bağımsız okul öğrencilerinin bir talihsizlik sonucu bodrum temizliği yapmaları ile Jumanji’yi oynamaları bir oluyor ve devamında kendilerini oyun avatarlarına dönüşmüş şekilde buluyorlar. Jumanji bu sefer bir salon oyunu olmaktan çıkıyor ve video oyununa dönüşmüş şekli ile izleyiciye unutulmaz dakikalar yaşatmaya hazırlanıyor.

Biraz daha detaya inersek…

Yönetmenliğini Jake Kasdan’ın yaptığı Jumanji: Vahşi Orman izle 2017 filmi etkileyici kadrosu ile de göz dolduruyor. Komedi söz konusu olunca akla gelen isimlerden Kevin Hart, Jack Black ayrıca Dwayne “The Rock” Johnson ve Karen Gillan baş kadroda yer alırken, filmin müzisyenliğini James Newton Howard üstlenmiştir.

Detaylar, detaylar…

Jumanji: Vahşi Orman izle 2017 ilk serideki filme göre çok farklı bir senaryoyla hazırlandı. İlk seride oyun insan dünyasına geliyordu. Bu sefer insanlar oyun dünyasına yolculuk yapıyorlar.

Film güya Afrika’da geçiyor ama çekimleri Hawaii’de yapılıyor.

Tom Holland’ın Spider-Man çekimlerine gitmesi sebebiyle yerini Nick Jonas aldı.

Film, Dwayne Johnson ve Kevin Hart’ın beraber yer aldıkları ikinci film olma özelliğini taşıyor.