JobFinder v1.2 – İş Arama Scripti Kariyer.net Benzeri

  • Forum Sayfamızda alakasız web sitesi paylaşımı, backlink, hacklink amaçlı paylaşımlar yöneticilerimiz tarafından tespit edilip silinebilir.

batuhanqq

Kayıtlı Üye
9 May 2018
102
0
16
JobFinder v1.2 – İş Arama Scripti Kariyer.net Benzeri Script İndir
JobFinder betiğini kullanarak, kendi tam otomatik iş ortağı iş arama sitenizi birkaç dakika içinde çalıştırabilirsiniz. Ziyaretçilerinizin dünyadaki binlerce web sitesinde yayınlanan milyonlarca işi aramasına ve bir iş listesiyle orijinal siteye trafik çekerek para kazanmasına izin verin.

JobFinder, ziyaretçilerinizin Internet’teki hayallerindeki işi aramalarını ve iş listesine trafik çekerek para kazanmalarını kolaylaştırmak için Careerjet API ve ZipRecruiter’ı kullanan bir iş arama sistemidir. Web sitesi. İnternette mevcut olan çok sayıda iş teklifini, basit bir arama motorunda, ilan tahtalarından, işe alım web sitelerinden ve büyük uzman işe alım sitelerinden gelen iş listelerine atıfta bulunarak görüyor. Hızlı ve anlaşılır bir arayüz kullanarak, kullanıcılar bu sitedeki boş yerleri arayabilir ve her siteyi ayrı ayrı ziyaret etmekten kendilerini kurtarabilirler. İş teklifleri kendileri JobFinder’a gönderilmez ve kullanıcılar her zaman ilk iş listesine yönlendirilir. Sadece bir aramada, dünyadaki binlerce web sitesinde yayınlanan milyonlarca işe erişebilirsiniz.

Demo

Dosya Şifresi : "www.phpscripttr.com"

İndir
 
Benzer konular Forum Tarih
N Ücretsiz Scriptler 0

Benzer konular