İstanbul'un En İyi Kurumsal SEO Uzmanı

kara

Banned
18 Ara 2017
33
0
0
İstanbul'un En İyi Kurumsal SEO Uzmanı

Bir web sitesi yaptınız ve bu web sitesiniz ziyaretçiler tarafından görünebirliğini arttırmak için sayfanız ile ilgili SEO danışmanlarından bilgi alarak ve onlar için ayıracağınız bütçeyle sayfanızın daha fazla ziyaretçi almasını sağlayacaksınız.

Yapmış olduğunuz web sitesi aslında kendi piyasınızı oluşturmak açısından güzel ve büyük bir yatırımdır. Bu yatırımı yaparken, sitenizin başkaları tarafından gözükmesi ve ön planda olması yatırımınız doğru yolda gittiğinin bir göstergesi olacaktır.

Yaptığınız yatırımlar da bütçenize göre SEO danışmanlığı başka bir değişle ajansıyla anlaştığınızda bir nevi sitenizi onların eline bırakıp işleyişini izlemiş oluyorsunuz. Bu yüzden bu seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken belli başlı kurallar mevcut biz de 1 seo uzamnı olarak bu kuralları siz değerli ziyaretçilerimiz için derleyip sayfamızda yayınladık.

Link Satın Almak
SEO uzmanı araştırması yaparken web site linklerin web siteler için önemli bir seçenek olduğunu fark etmişsinizdir. Eğer olası bir web site linki verilişinde özensizlik bir durum oluyorsa bu durum web sitenizin sonunu da getirebilir.

Size önerebilceğimiz bir konuda şu ki; hiç bir kurumsal SEO uzmanı sizlere yüzlerce linki hızlıca sitenize getireceğinizi söylüyorsa o firma sizin paranız için sizle çalışmak yapmak istemesindendir oradan hızlıca uzaklaşmanız sitenizin sağlığı açısından daha önemlidir.

Backlinklere ulaşmanızın en doğru ve en hızlı yolu o linkleri satın alarak sitenize getirmenizdir. Fakat bu konuda oluşabilecek bir olumsuzluk var ki o da uzun vadeli ve faydalı site linklerini satın almak zordur. Google botları sizin sitenizin olan link sayısından çok siteniz de varolan linklerin kalitesini daha çok test eder. Bu yüzden de linkleri birbirinden ayırabilecek gelişmiş algoritmalara sahiptir. Bu yüzden çalışacağınız yanlış SEO firması sizin sitenizin sonunu getirmeye yol açabilir.
Web sitenizde kaliteli backlink üretmek sizin yorulmanıza ve zaman harcamınızı gerektirir. Sitenize en iyi gelen linkler çevrim dışı çabalar sonucunda doğal olarak gelen linklerdir.

Sektöre Yeni Giren SEO Danışmanları
Web sitenizin daha iyi yerlere gelmesi için anlaşacağınız firma ekibi tek kişi de olsa, büyük bir ekip dahi olsa piyasa içerisinde lider konuma gelmiş ve referasnları olumlu olan SEO danışmanlığıyla anlaşma sağlmak istersiniz. İyi bir SEO firmasının kriteri, her sektör içerisinde uzanabileceği bir eli olan ve her sınıftan sektörle çalışma deneyimi kazanan kişiler bu deneyime sahiptir.
 

Benzer konular