instagram Video & Resim indirme Scripti

9 May 2018
94
0
6

İnstagram Video & Resim İndirme Scripti İndir

İnstagram video İndirme Scripti, İnstagram resim indirme scripti, bu script bir herkese açık instragram hesabından alacağınız video & resmin URL’si ile Instagram’dan Resim veya / Video yayını indirmenizi sağlar. Script otomatik olarak medya içeriğinin indirme link’lerini oluşturur.
Genel de bu tarz scriptleri arayanlar; instagram video indirme scripti, instagram resim indirme scripti, instagram scripti, instagram video indir, instagram resim indirme scripti,instagram video, instagram resim, video indir, resim indir,Instagram video, Download video,Download Instagram video, instagramanahtar kelimelerini kullanırlar. Bu script bir çok kişinin ihtiyacı haline gelmiştir. İphone kullanıcıları uygulama kullanmadan bu sayede videoları ve resimleri indirebilir.

Sade tasarım
OneSignal Bildirim Sistemi
Yapısal Veri Uyumlu
Webmaster Araçları Ayarı
Mobil Uyumlu
Video ve Resim ön izlemesi
Reklam Alanı
Önyükleme Alanı
Tüm Hostinglerle Uyumlu
Seo Uyumlu
Php cURL var
Bilgilendirme dosyasını mutlaka okuyunuz…

Demo : Instagram Video İndirme Scripti - Instagram Resim İndirme Scripti

Dosya Şifresi : "www.phpscripttr.com"

Dosya İndir : Dosyayı indirin
veya tarayıcıyı kurun

Son düzenleme:
7 Tem 2019
7
0
1
Bu tip scriptler faydalı. Ancak youtube indir ve izle işlemleri için ben şahsen internet sitelerini kullanmayı tercih ediyorum. İstediğim her türlü sitede yer alan videoları indirmek ve izlemek için ise Savefrom sitesini kullanıyorum. Savefrom üzerinden video indirmek sitede yer alan talimatlara uyulduğu takdirde oldukça kolay bir şekilde yapılabilen bir işlem. Tek yapmanız gereken sitenin ana sayfasında yer alan talimatları yerine getirmek. Siteye girdikten sonra gerisini yapmak ise tek bir butona tıklamaya kalıyor. Savefrom ile oldukça kolay bir şekilde video indirebilir ve istediğiniz videoyu izleyebilirsiniz.