Google İndex Sorunları.

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Google kategorisinde mysimarik61 tarafından oluşturulan Google İndex Sorunları. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 217 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Google
Konu Başlığı Google İndex Sorunları.
Konbuyu başlatan mysimarik61
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mysimarik61

mysimarik61

Kayıtlı Üye
26 May 2020
3
0
1
www.trabzonrentacars.com
Merhaba arkadaşlar , web sayfama her gün en az 1 -2 içerik giriyorum ama girdiğim makaleler ortama 3 gün de indexleniyor. Google gibi getiri de kullanıyorum ama hiç bir faydası olmuyor. konu hakkında bilgi sahibi olan sayfamı inceleyebilirmi acaba ? www.trabzonrentacars.com

Moderatör tarafında düzenlendi:

Linux

Kayıtlı Üye
23 Şub 2020
6
1
3
Almanya
Merhaba arkadaşlar , web sayfama her gün en az 1 -2 içerik giriyorum ama girdiğim makaleler ortama 3 gün de indexleniyor. Google gibi getiri de kullanıyorum ama hiç bir faydası olmuyor. konu hakkında bilgi sahibi olan sayfamı inceleyebilirmi acaba ? www.trabzonrentacars.com
Merhabalar ,

Sitenizin yeni olmasindan kaynaklanan bir durumdur , index aliyorsa sorun yok cabuk index almasi icin sitenizi imleme sitelerine kayit edin ve bir cok forum blog sayfalarinda site isminizi link cikisi yapin bu durum zamanla cözülcektir.