Gençlere banka kartı tavsiyeleri. (-18 yaş)

Wiki

Banned
6 Haz 2018
63
0
0
:(Merhaba,bu konumda 18 yaş altı banka hesabı(Kartı)almak isteyen gençlere tavsiyeler sunacağım konumuza geçelim.İlk olarak ziraat den başlayalım dilerseniz. İnternette Ziraat Bankası için 18 yaş altı küçükler için hiçbir bilgiye ratlamadım gerek kendi sitelerinde gerek forum sitelerinde. Sizlere yardımcı olmak adına bizzat Ziraa bankasına mail yolu ile ulaştım. Böyle bir hizmet veriyorlarmı diye. Geri dönüş şu şekilde oldu.

.BKNZ (Bankamız bünyesinde 18 yaşından küçük gerçek kişiler veli yada vasilerinin izniyle hesap açabilir. Detaylı bilgi almak üzere size en yakın şubemizi ziyaret edebilirsiniz.

Konuyu bilgilerinize sunar, esenlikler dileriz.

Saygılarımızla
T.C. ZİRAAT BANKASI A.Ş.)

Size tavsiyem en kaliteli hizmeti ziraat bankası veriyor. Gerek ücret kesimi olsun gerek destek, gerek hız konusunda.

2. (-18 Yaş kartımız) İLK İMZA
Türkiye'de ilk kez gençlere yönelik bir bankacılık hizmeti olarak 1987 yılında yarattığımız İlk İmza Hesabı'nı günümüz koşullarına uyarlayarak geliştirdik.12-18 yaşları arasındaysanız, İlk İmza Hesabı açtırarak sizlere tanınan ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz! İlk İmza Hesabı ile artık birikimlerinizi kendi kararlarınızla değerlendirebileceğiniz, paranız hakkında karar alırken tamamıyla özgür olacağınız bir fırsata sahipsiniz!Yurtiçinde, yurtdışında, tatilde, alışverişte, arkadaşlarınızla çıkacağınız hafta sonu gezisinde... Nerede olursanız olun, İlk İmza Hesabınız varsa artık nakit para taşımanıza gerek yok! İlk İmza Hesabınıza bağlı Bankamatik kartınız, her yerde imdadınıza yetişiyor, yaşamınızı kolaylaştırıyor!İlk İmza Hesabı açtırmak için veli ya da vasinizden alacağımız bir talimat yeterli. Bir sonraki adımda, bankacılık işlemlerinizi kendi başınıza gerçekleştirebiliyorsunuz. Dilerseniz yatırım fonu alıp satarak paranızı değerlendirin, dilerseniz havale yapın. Üstelik hesap ortalamanızın Bankamızca belirlenen tutar üzerinde olması halinde primleri İş Bankası'nca karşılanan "Ferdi Kaza Sigortası" güvencesinden yararlanın!

Kullanmaya değer bir Kart


3. (-18 Kartımız) Akbank Exi26Avantajlar

Tam sana göre!

Havalı, dinamik ve sadece gençlere özeldir!
Öğrencilere özel kampanya ve fırsatlar sunar.​

exi26'yı ailen de çok sevecek!

Ailen, exi26 hesabına havale yaparken masraf ödemez.
exi26 hesabın sayesinde uygun koşullarla eğitim kredisi alır, seni rahat rahat okuturlar.
Bankacılık işlemlerinde avantaj sağlayan Arife Tarife hizmetinden faydalanırlar.

Kaynakçalar : Ziraat mail destek ekibi,
İsbank.com.tr
akbank.com
Ve çeşitli forum siteleri.
 
Son düzenleme:

mastertayfun

Gümüş Üye
1 Eki 2018
52
0
0
İki bankayı da önermem. İşiniz olmaz ise kullanmayın. PTT hesabı açtırın yeterli.