Domain Firmaları

8 Ara 2017
2
0
0
Yeni kuracağım internet sitesi için domain firmaları aramaktayım. Ancak internet ortamında bilgiler çok dağınık olduğu için bir türlü karar veremedim. Ayrıca fiyatlar arasında da uçurumlar olabiliyor. Sizce hangi firmayı tercih etmeliyim? Eğer bu alanda tecrübeli abilerim ablalarım varsa yardımcı olurlarsa çok sevinirim.

Sonuçta bir defa alacağım için sıkıntı yaşamak istemiyorum. Bir de bazı firmaların kampanyaları oluyormuş galiba hosting alana domain bedava gibi. Eğer varsa bu tarz firmalar bildirirseniz sevinirim. Bu alanda yeni olduğum için sizlerden bilgi almak istedim. Şimdiden herkese teşekkür ederim. İsteseniz buradan isterseniz de pm yoluyla bana ulaşabilirsiniz. Sizlerden gelecek cevapları sabırsızlıkla beklediğimi de belirtmek isterim.

19 Ara 2017
19
0
0
Alacagınız hostingle domainin aynı yerde olması önemlidir nasıl bir websitesi istiyorsunuz tam olarak bilsem ona göre hosting alın derdim.Bunları açıklarsanız yardımcı olurum hosting satışlarımızda mevcut

23 Şub 2018
5
0
0
fiberserver.net.tr firmasıdır efendim kendileriyle uzun süredir çalışmaktayız. Sorun yaratan değil, soruna çözüm olan bir firmadır başka da diyeceğim bir şey yok.