Dnp Sipariş

osman75

Banned
23 Kas 2017
68
0
6
adana
www.sitemyok.com
DNP Dinitrophenol kimyasal formülü ile ifade edilen bu madde yaygın olarak DNP adı ile bilinir. Sarı renkli, yüksek sıcaklığa dayanıksız, oksijen ile birleştiğinde yüksek ısı yayan, canlı vücudunda hızlı reaksiyon gösteren bir maddedir. DNP’nin karakteristik özelliği kusursuz bir şekilde yağ yakımı sağlayan bir kimyasal olmasıdır. Carnitene %3, clenbuterol %10, DNP ise %50lere yakın yağ yakımı sağladığı görülmüştür öyle ki insan uyku halinde bile yağ yakımı aktif olarak devam etmektedir. Denopil diğer yağ yakıcılara kıyasla satın alındığında daha kusursuz bir etki gösterecektir. DNP dünyada bilinen en kuvvetli metabolizma hızlandırıcıdır. [/b] günümüzde diğer yağ yakıcıları kadar cüzi bir meblağa ile güvenilir sitelerden alımı yapılabilir.

DNP hücrenin enerji jeneratörü mitokondrinin yarı geçirgen zarına yerleşerek insan metabolizmasının bio kimyasal enerji birimi olan F0 F1 ATP sentezinin verimini arttırır. Etkili kullanım dozu günlük 3-5 mg/kg vücut ağırlığıdır. Fazla doz kalbe ve diğer organlara aşırı yükleme etkisi yapıp sağlık sorunları çıkaracaktır. için güvenilir internet sitelerinden yardım alabilirsiniz. Mümkün mertebede alınması gereken doz hesaplanıp kullanılmalıdır. DNP nin vücuttaki kalma süresi 36 saattir.

Gerekli dozlar ile diğer yağ yakıcılarına oranla 3-4 kat daha hızlı yağ yakımı etkisi sağladığı kanıtlanmıştır. Etkili doz DNP kürü ile günlük 5000 gr vermek mümkündür. Sizde
vermek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Günlük ortalama 45 - 50 dakikalık bir egzersizle ve tabi olmazsa olmaz diyetle birlikte fazla kilolarınızdan kurtulmanız çokta güç olmayacaktır.
 

Benzer konular