DEEX Sahiplerine Müjde! - DEEX Borsası Açıldı!

Melisa

Kurumsal
1 Haz 2018
230
0
0
Çanakkale
Sizlere bu güzel haberi vermenin heyecanı içindeyim. Çünkü DEEX EXCHANGE açıldı! Dün birçok insanın başına talihsiz olaylar geldi. Borsanın açılışı dahi birçok karışıklığa neden oldu. Bunu yapanların başka borsanın adamları olduğu düşünülüyor. Dün twitter'da paylaşılan bir link ile insanlar kandırıldı.

İnsanlara borsanın açıldığı söylendi, dün bu olayda yaklaşık 70k DEEX çalındı arkadaşlar. Merkeziyetsiz ve çok çok hızlı bir sistemi olduğu için şuanda bir şey yapılamıyor. Ancak alınan olur mu orasını bilemiyorum.

Bu arkadaşlara öncelikle geçmiş olsun diyorum.

Ek olarak yapılan son açıklamaya göre de; DEEX ekibi bu tokenleri kendi cebinden mağdurlara ödeyeceklermiş. Düşünün arkadaşlar o kadar scam deyin, kötü deyin. Yine ardından mağdur olanlara o scam(!) borsa yardım edip zararlarını karşılasın.
Gelelim asıl konuya. Evet arkadaşlar borsa sonunda açıldı. Aylar önce açtığım konumda sizlere detaylı bir şekilde borsanın hedeflerini, neler yapacaklarını ve yol haritalarını paylaşmıştım.

Benim söylediklerimden sonra borsayı kendileri araştırıp yatırım yapan arkadaşlara da hayırlı olsun. Zira ico zamanından beri alım yaptılar, bir riske girdiler ve şu anda en sağlam şekilde hedeflerine ilerliyorlar.

BTS borsasının açılmasının tek sebebi, halkımızın sürekli nerde bu, scam, açılmayacak gibi söylemlerini gidermekti. Ama bakın ne oldu onlarca kişi kendi hesap güvenliğini alamadı ve çaldırdı. DEEX'de Google Auth olduğu için böyle bir şey mümkün değil. Her daim söyledim. Sabredin, kaybedebileceğiniz kadar para ile bu işe girin. Ama kimse dinlemedi. Kredi çekip giren olmuş. Benim referanslarımdan değil.

Benim referanslarımdan olan kişiler ile birlikte inşaAllah 1-2 yıl sonra çok güzel projelerde bulunacağız. Ben her daim sizlere yeni projeler, yeni ufuklar tanıtmaya çalışacağım. Bu etapta yanımda olan Murat Şahin hocamıza da desteklerimi iletmek istiyorum. Zira bazılarının bana scam diye linç girişiminde bulunduğu zamanlarda psikolojik bir çöküntüye girmiştim. Kendisi bana çok destek oldu. Allah ondan da razı olsun.

Çok uzatmadan borsamızın linki aşağıda:

Aşağıdaki Linkten giriş yapabilirsiniz:

Link: https://alpha.deex.exchange

Borsanın özelliklerini bilenler biliyor, bilmeyenler için biraz özet geçeyim;

Deex Ekibinden Gelen Açıklama (Sonuna kadar dikkatli bir şekilde okuyun. Gelişim süreci vs anlatılıyor):

Alıntı:
Sayın arkadaşlar, ortaklar, kripto-tüccarlar ve kripto meraklıları!

DEEX platformunun alfa versiyonunun başlanması hakkında sizi bilgilendirmekten memnuniyet duyuyoruz. Bu, BitShares blockchain üzerinde kullanıcı dostu merkezi olmayan bir kripto borsası oluşturmaya yönelik ilk adımımız.

https://alpha.deex.exchange

Bu sürümde, planlanan tüm işlevselliği dahil etmiyoruz, ancak, kripto varlıkları ticareti için bir platform içermesi gereken en önemli seçenekler bu sürümde uygulanmaktadır. Hesap güvenliği, ticaret ve kullanıcı arayüzü kavramı açısından hazır bir üründür.

Kullanıcılardan gelen yorumlar dört gözle bekliyoruz. Arayüz, ticaretin özelliklerini ve ana ağ geçitlerinin işleyişini hakkında yorumlarınız değerlidir. Mevcut aşamada, sitemizin işlevselliğinin belirli bir kısmı sınırlı olacaktır. Örneğin, 0.05 BTC eşdeğerinde deposit büyüklüğü üzerinde bir sınır olacaktır. Aynı zamanda, sitemizde ticaret hacimleri sınırlı olmayacaktır.

Alfa versiyonunun test aşamasını 2 - 3 ay içinde tamamlamayı planlıyoruz. Bu süre zarfında, tüm kullanıcılarımızdan geri bildirimleri, yorumları ve istekleri etkin bir şekilde toplayacağız, güncellemeleri düzenli olarak yeni işlevler ile yayınlayacağız ve yeni kripto paraları ekleyeceğiz. Alfa versiyonunu piyasaya sürdüğü sırada, DEEX hesabına akıllı bir sözleşmeyle yatırım yapan yatırımcılara ERC20 tokenleri aktarımı icin bir ağ geçidi sunulacak.

Bizim geliştirme ekibi oluşturulmuş ve başarılı bir şekilde popüler kripto para geçitlerine test etti: Bitcoin, Eth, Litecoin, Dash ve birkaç Bitcoin forku yanı sıra KARMA varlıklar, Crypviser ve kendi DEEX token için geçitleri - dönüşümlü çalıştırılacak, ilk başta deposit yatırmka ve ticaret yapmak, sonrasında test etdildiketn sonra ağ geçidinden otomatik para cekimi sağlanacaktır.

DEEX platformun sürümüne dikkatinizi sunarak tam işleyişinin tamamlanması icin sizin yardımlarınızla tam kapsamlı ve optimize edilmiş bir ürün haline gelecek olan, arayüz konsepti ve işlevselliği konusunda sizden gelecek kapsamlı bir öneri ve istek havuzu biriktirmeyi umuyoruz. BitShares DEX'i sadece kripto uzmanların için değil, sıradan kullanıcılar için kolay ve basit hale getirelim!

Yatırımcılarımıza bir kez daha teşekkür etmek istiyoruz! Başarıların hepimizi beklediğine inanıyoruz. Projenin DEEX tokenleri Bitshares ekosistemin en iyi varlıklar içine yerine almış bulunmakta, bu hafta ICO Russian Blockchain Week’ te 2018 birinci üc ayın ilk 10 en umut verici projesi olarak secildi. Çin'deki yakın tarihli Graphene Developer Konferansı sırasında DEEX, uluslararası BitShares topluluğu tarafından olumlu bir şekilde benimsenmiştir. Dünya kripto topluluğunun dikkatini DEEX'e çekmek için muazzam bir iş çıkardık. Bunun sonuçları, Çin, Endonezya, Malezya, Türkiye ve dünyadaki diğer stratejik açıdan önemli bölgelerdeki proje temsilcilerinin ve fikir önderlerinin ortaya çıkmasıydı. Belki de bu yüzden bir ejderhanın sembolünü seçtik. Ejderha sayesinde, kripto para dünyasında finansal çalkantılardan DEEX, sizin anahtarınız olarak tüm merkezi olmayan finans geleceğin dünyasına kapıları açsın.

DEEX. Her yerde, her şeyde ve herkes içindir!
Arkadaşlar borsanın en önemli özelliği merkeziyetsiz olması, yani işlemler yapıldıktan sonra kimse müdahale edemiyor, devletler müdahale edemiyor.

Diğer bir özelliği çok çok hızlı olması. Arkadaşlar maksimum 4 saniye sürüyor bir transfer işleminin tamamlanması. Bu sebeple yapacağınız gönderimlerde daha dikkatli olmalısınız. Yanlış gönderim yaparsanız geri dönüşü olmayabilir.

Kendi chat uygulaması üzerinde çalışıyorlar, buna ek olarak kendi mobil uygulamaları da çıkacak.

Yani arkadaşlar bana göre şu proje minimum $50 lık bir proje. Elinde DEEX'i olan arkadaşlara önerim borsa açıldı mı abi, açıldı. O zaman şunu yapmanızı öneriyorum arkadaşlar. Para geçtikçe elinize atın kenara. Asla endişe etmeyin. Biz al-satçı değiliz. Bizler hodl yapıyoruz. Alın atın kenara, 1-2 yıl sonra hesabınıza bakın.

Benim düşüncem bu. Binance coini geçmemesi için hiçbir sebep yok.