Bir Hayalim Var

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Geyik kategorisinde Kutlay Usta tarafından oluşturulan Bir Hayalim Var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,864 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Geyik
Konu Başlığı Bir Hayalim Var
Konbuyu başlatan Kutlay Usta
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan webcihanım

Kutlay Usta

Kayıtlı Üye
27 Şub 2018
3
0
0
Offline
Merhaba ben Kutlay, özel bir üniversitede psikoloji bölümü okumaktayım. Hayalim ise kendi alanımda akademisyen olmak. Fakat okulumun ders kredisi "sorunu" ve olmayan prestiji nedeniyle okulumun bünyesi dışında başka bir üniversitedeki hiçbir akademisyen yüksek lisans öğrencisi olarak benim üniversitemden mezun bir öğrenciye mentor olmak istemiyor. Bu nedenle tek şansım yurt dışı gibi görünüyor. Tabi haliyle yurt dışına çıkmak da ciddi miktarda para gerektiriyor. Çalıştığım ve biriktirdiğim paralarla 2-3 sene içerisinde bu parayı toplamaya çalışacağım. Buraya da başarabilirsem örnek başaramazsamda en azından denedim demek için aydan aya güncelleme yapacağım. Polonya veya Almanya düşündüğüm için her şey dahil hedefimi 100.000 tl koyuyorum. Umarım pes etmem :)

27.02.2018- Bir kaç küçük iş yapıldı önceki aydan birikmiş para eklendi.
-352TL
 

Fırat

Kayıtlı Üye
25 Şub 2018
31
0
0
Offline
Zenginler,bakanlar çocuklarını boşuna yurt dışına göndermiyorlar,kesinlikle yurt dışına gitmelisin.İnşallah hedefine hayallerine ulaşırsın.
 

kizilperi

Kayıtlı Üye
5 Nis 2018
24
0
1
Offline
İzlediyseniz 2 broke girls dizisini aklıma getirdi :))) Güzel bir hedef umarım başarırsınız