Satış Avrupa Lokasyon Sınırsız Vpn İlk 5 Kişiye Yıllık Sadece 50 tl

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hesap Alım Satım kategorisinde anormal tarafından oluşturulan Avrupa Lokasyon Sınırsız Vpn İlk 5 Kişiye Yıllık Sadece 50 tl başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,903 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hesap Alım Satım
Konu Başlığı Avrupa Lokasyon Sınırsız Vpn İlk 5 Kişiye Yıllık Sadece 50 tl
Konbuyu başlatan anormal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan anormal

anormal

Kayıtlı Üye
9 Tem 2018
7
0
1
Offline
Lokasyon: Avrupa
İp adresi: Amerika
Bağlanılan platform: Openvpn
Ping: Ortalama 100
Hız: Limit Yok.( Genelde 25 mbps e kadar çıkıyor. )
Kota: Sınırsız
Fiyat: Yıllık 84 tl
İlk 5 kişiye yıllık 50 tl
İLETİŞİM: mail 1996.78@windowslive.com veya PM
Vpn nedir?
Ülkemizde birçok websitesi yasaklı konumdadır. Bunlara erişebilmek için bağlandığınız konumu yabancı ülkelerden göstermeniz gerekmektedir. Vpn de bu amacınıza yönelik hizmet etmektedir. Vpn de, siz başka bir konumdaki sunucuya bağlanıyorsunuz. Sizin verilerin önce o sunucuya gidiyor. Daha sonra sizin bağlandığınız siteye, o sunucu üzerinden yollanıyor. Bu sayede girdiğiniz site sizi yurtdığından bağlandı sanıyor. Bu sayede Türkiye'de geçeli olan yasaklardan muaf olmuş oluyorsunuz.
Vpn in ikinci amacı ise veri gizliliğidir. Birçok web sitesi ve arama motorları sizin ip adresinizi, konumuzu algılar ve kaydeder. Arama motorları ise sizin konumuza göre sonuç gösterir. Web sitelerinin sizin bu ip ve konum bilgilerinizi kaydetmesini önlemek amacıyla kullanılır. Vpn de gelen ve giden veriler şifrelenir. Eğer çok zayıf bir şifreleme kullanılmıyorsa kolay kolay bu şifreler kırılmaz. Ama bu demek değildir ki; Türk telekom, Turkcell vb. internet sağlayıcıları sizin internet trafiğinizi kaydedemez. Sadece google, facebook gibi sitelerin bunlara erişmesi engelenir.

VPN nedir? Nasıl calışır? - YouTube

Neden Vpn Hizmetini Sizden Alalım?
Bizim kullandığımız sunucu cloud sunucudur. Bu sayede sizin verilerinizi bizim sunucu kiraladığımız şirket göremez.
Üstelik biz sizin bu verilerinizi tutmuyoruz. Log kaydımız yoktur. Gönül rahatlığı ile istediğiniz siteyi gezebilirsiniz.
Çoğu Vpn de bulunan gibi, 5mbps, 7 mbps, 10 mbps gibi hız limitimiz yoktur. İnternet hızınız kaç mbps ise o kadar hızlı gezinebilirsiniz. (Gezinme hızınız sunucudaki ağ yoğunluğuna göre azalıp artabilir. Genelde 25 mbps civarındadır. Min da 10 mbps gördüm. )
Verileriniz şifrelenmektedir. Bu sayede güvenle internette gezinebilirsiniz.
Herhangi bir sorunda direk bana pm aracılığı ile ulaşırsanız, elimden geldiğince sorunun çözümü konusunda yardımcı olurum. Gerekirse farklı lokasyon vpn i geçici olarak veririm. 
Son düzenleme: