Apsis Eğitim - Webmaster, İnternet, Teknoloji Kanalımız

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Youtube Acemi kategorisinde apsisegitim tarafından oluşturulan Apsis Eğitim - Webmaster, İnternet, Teknoloji Kanalımız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 124 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Youtube Acemi
Konu Başlığı Apsis Eğitim - Webmaster, İnternet, Teknoloji Kanalımız
Konbuyu başlatan apsisegitim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan apsisegitim

apsisegitim

Kayıtlı Üye
15 Eyl 2020
1
0
1
Offline
Öncelikle herkese merhabalar.:coffee:

18 Haziran 2019 tarihinde açtığımız Apsis Eğitim kanalımızda genel olarak webmaster, internet, teknoloji ve ileride yazılım konularında eğitimler ve bilgilendirici içerikler çekmek için uğraşıyoruz. Kanalımız yavaş yavaş büyümekte ve şuan küçükte olsa ailemizin pc, internet gibi konularındaki çoğu soruna gerek birebir iletişimle gerek video olarak çözüm bulmaya çalışıyoruz.

Şuan olarak popüler konularımız...

E Kitap Yazarak Para Kazanma ve E Kitap Yayınlama / YouTube'de ilk sıralardayız. {Buradan}
Blogger Dersleri ve Blog Açarak Para Kazanma Videolarımız. {Buradan}
Temel teknik PC konularımız.
Genel Webmaster ve İnternet pratik bilgiler.
Eğitim setlerimiz bu tarz konularda gelmeye devam edecektir.

Özellikle hala devam eden ve bulabileceğiniz en güncel ve tamamen uygulamalı blogger derslerimizde sizle beraber her ayrıntısını düzenlediğimiz bloğumuzun son halini videolarımızın açıklamasından görebilirsiniz.
apsisegitim.PNG

Ayrıca çeşitli sosyal medya ve gruplarımızla yaşadığımız sorunları çözebilecek ve genel konularda pratik kazanabileceğimiz bir topluluk için çalışıyoruz. Dilersen videolarımıza göz atabilir; beğenirseniz Abone Olabilir, eğer kanalımızı yararlı bulduysanız paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Her türlü yorum ve eleştiriye açığız.

Örnek Videolarımız....