Zararlı Backlinklerden Kaçının!

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Backlink Paketleri kategorisinde Mac tarafından oluşturulan Zararlı Backlinklerden Kaçının! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,472 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Backlink Paketleri
Konu Başlığı Zararlı Backlinklerden Kaçının!
Konbuyu başlatan Mac
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan radyomevlana

Mac

hic
Yönetici
WF-Yönetim
26 Kas 2017
36
0
6
ozankaraman.com
Offline
İnternet aleminde yapacağınız tüm işlemlerde olduğu gibi backlink konusunda da doğal davranmanız gerekmektedir. Aksi takdirde arama motorları tarafından enselenmeniz ve ceza yemeniz kaçınılmaz olacaktır. peki bu yöntemler nelerdir biraz ipucu verelim.

Örneğin; bir siteye durmadan yorum yaparak linkinizi paylaşmak, kalitesiz ve spam sitelerden link almak gibi örnekler çoğaltılabilir. Bunun yerine ne yapmak gerekir diye soracak olursanız derhal söyleyelim. Bunun yerine sosyal medya hesaplarında, kaliteli sitelerden ve tanıtım yazılarından link almak daha isabetli olacaktır. Bu sayede çok daha kaliteli backlinkler alabilmeniz mümkün olacaktır. Ayrıca kaliteli siteleri takip eden kullanıcılar sayesinde sitenizin trafiği de hayli artacaktır. Dolayısıyla her türlü kazanan sizler olacaksınız.