Youtuber Nasıl Olunur?

Mac

hic
26 Kas 2017
36
0
6
ozankaraman.com
Bildiğiniz üzere son zamanların en popüler mesleklerinden birisi de Youtuber oldu. Bu mesleği yapmaya başlayanlar genellikle gençler olmasına rağmen çok ciddi kazançlar elde edebiliyorlar. İşte bu sebeple herkes aslında başlıkta olan sorunun cevabını merak ediyor.

Ancak baştan ifade etmek gerekir ki yola para kazanmak amacıyla çıkmayacak sadece sevdiğiniz işi yapacaksınız. Örneğin oyun oynayarak para kazanan gençler gibi. Sizler de bilgisayar oyunu oynayarak çok ciddi kazançlar elde edebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken ciddi sayıda takipçiye ulaşabilmek ve ardından da hazırladığınız videolarla ciddi izlenme sayılarına ulaşmaktır. Bu sayede büyük reklam gelirleri elde etmeniz mümkün olacaktır. Ancak tüm bu aşamalar biraz emek isteyen ve sabırlı olmanız gereken aşamalardır.
 
25 Şub 2018
31
0
0
Aslında bazıları yada çoğu kişi youtube'nin çok para verdiğini sanıyor ama değil,asıl parayı reklam yaparak kazanıyorlar.Takipçi,abone demek ün ve para demek.Kolay gibi gözüküyor ama aslında zor.Para için yapmaya çalışırsanız olmaz,bu düşünceyi bir kenara bırakır,zevk alarak yaparsanız para sizi bulur.Ve bu işi yapayım derken kendini rezil edenler o kadar çok ki,onların yerine ben utanıyorum.
 
12 Şub 2018
212
0
0
Ötüken
Genelde gündeme göre ilerlemek gerekiyor youtube işinde.
Ya yeni akımı takip edeceksin ya da kendin bir akım oluşturacaksın.