Youtuber Nasıl Olunur?

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde YouTube Hizmetleri kategorisinde Mac tarafından oluşturulan Youtuber Nasıl Olunur? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,718 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı YouTube Hizmetleri
Konu Başlığı Youtuber Nasıl Olunur?
Konbuyu başlatan Mac
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan radyomevlana

Mac

hic
Yönetici
WF-Yönetim
26 Kas 2017
36
0
6
ozankaraman.com
Offline
Bildiğiniz üzere son zamanların en popüler mesleklerinden birisi de Youtuber oldu. Bu mesleği yapmaya başlayanlar genellikle gençler olmasına rağmen çok ciddi kazançlar elde edebiliyorlar. İşte bu sebeple herkes aslında başlıkta olan sorunun cevabını merak ediyor.

Ancak baştan ifade etmek gerekir ki yola para kazanmak amacıyla çıkmayacak sadece sevdiğiniz işi yapacaksınız. Örneğin oyun oynayarak para kazanan gençler gibi. Sizler de bilgisayar oyunu oynayarak çok ciddi kazançlar elde edebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken ciddi sayıda takipçiye ulaşabilmek ve ardından da hazırladığınız videolarla ciddi izlenme sayılarına ulaşmaktır. Bu sayede büyük reklam gelirleri elde etmeniz mümkün olacaktır. Ancak tüm bu aşamalar biraz emek isteyen ve sabırlı olmanız gereken aşamalardır.
 

Fırat

Kayıtlı Üye
25 Şub 2018
31
0
0
Offline
Aslında bazıları yada çoğu kişi youtube'nin çok para verdiğini sanıyor ama değil,asıl parayı reklam yaparak kazanıyorlar.Takipçi,abone demek ün ve para demek.Kolay gibi gözüküyor ama aslında zor.Para için yapmaya çalışırsanız olmaz,bu düşünceyi bir kenara bırakır,zevk alarak yaparsanız para sizi bulur.Ve bu işi yapayım derken kendini rezil edenler o kadar çok ki,onların yerine ben utanıyorum.
 

Gjz0

Kayıtlı Üye
12 Şub 2018
211
0
0
Ötüken
Offline
Genelde gündeme göre ilerlemek gerekiyor youtube işinde.
Ya yeni akımı takip edeceksin ya da kendin bir akım oluşturacaksın.