Youtube Kanalınızı Süper Hızla Büyütmek İstiyorsanız SuperYT Tam Size Göre !

28 Eki 2019
1
0
0
superytofficial.com


SuperYT ile Ücretsiz İzlenme , Abone , Beğenme ve Yorum Kazanın ve Kanalınızı Süper Hızla Büyütün !

Kanalını daha hızlı büyümek istiyorsan SuperYT tam sana göre !

Tamamen kendisine ait yeni nesil algoritmalarıyla çalışan SuperYT , kanalını büyütmek için sana süper hızlı bir şans sağlıyor. Eğer kanalının büyüyememesinden sıkıldıysan ve keşfedilmek için verdiğin çabalar boşa gidiyorsa SuperYT bu sorununu ortadan kaldırmak için var gücüyle çalışmaktadır. Exchange mantığıyla hazırlanmış olan SuperYT , kullanıcılarının içeriklerini kendi bünyesinde barındırarak yükselme garantisini veren bir yazılımdır. Yapmanız gereken sadece SuperYT'nin tamamen kendi yaratmış olduğu programıyla diğer kullanıcıların içeriklerinde etkileşim sağlamaktır.

BOTLARA TAMAMEN KARŞIYIZ !

SuperYT , bot kullanıcıları sevmez. Bu yüzden sistemine sadece yükselmeyi hak eden ve içerikleri kaliteli olan Youtuberleri bünyesine almaktadır. Bu sayede kaliteli Youtuberler ile işlemlerini sağlamaktadır. Haksız kazancın önüne geçilmesi içinde sistemde bir çeşit algoritmalar vardır. Haksız kazanç yaptığınız takdirde sistem bunu otomatik olarak fark eder ve size uyarı verir. Bu uyarılar 3'ü geçtiği takdirde sistem otomatik olarak sizi kalıcı olarak yasaklar.

ÜCRET TALEP EDİLMİYOR !

SuperYT , kesinlikle sizden ücret talep etmez. Sistemimizi ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Daha hızlı büyümek istiyorsanız kullanıcı panelinden 'Paketler' sayfasına girip üyelik satın alabilirsiniz.

ETKİNLİKLER İLE DAHA FAZLA SYT KAZAN !

Sitemizde bir çok etkinlikler yapılıyordur. Bunlardan en önemlisi liderlik sıralamasıdır. Liderlik sıralaması , ayın sonuna kadar kim en fazla işlemi yapmışsa onları belirler ve ilk 3 kişiye ödül verir. Bunun dışında e-pin çekilişleri yapılır , belirli saatler içinde bulunan kişilere ödüller verilir ve daha bir çok etkinlikle size kazandırmak için var gücüyle çalışır.

Eğer sisteme kaydolmak istiyorsanız buraya tıklayarak kayıt olabilir ve SuperYT'nin ailesine katılabilirsiniz.------------ Güncellemeler ------------

- İçerik ekleyebilmeniz artık minimum 5 adet işlem yapmanız gerekmektedir.
- Algoritmamız güncellenmiştir. Artık daha fazla izlenme ve SYT kazanabileceksiniz. Detaylar sitemizde...
- 'İçerik Kalmadı' hatasını artık çok sık görmeyeceksiniz.
- 'Doğrula' butonu kaldırıldı. Artık izlenme sayfasındaki videolar otomatik olarak geçiş yapacaktır.
- Programdaki çökme sorunları ve aynı videoların sürekli olarak gelmesi çözüldü. Artık sorunsuz SYT kazanabilir ve Youtube içeriğinize daha fazla etkileşim sağlayabilirsiniz.​