YouTube - Abone - Beğeni - Yorum - İzlenme Hilesi

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde YouTube Hizmetleri kategorisinde SosyalTanıtımHesap tarafından oluşturulan YouTube - Abone - Beğeni - Yorum - İzlenme Hilesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,570 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı YouTube Hizmetleri
Konu Başlığı YouTube - Abone - Beğeni - Yorum - İzlenme Hilesi
Konbuyu başlatan SosyalTanıtımHesap
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan webcihanım

SosyalTanıtımHesap

Kayıtlı Üye
9 Ara 2018
1
0
0
Offline
YouTube - Abone - Beğeni - Yorum - İzlenme Hilesi

En popüler video izleme platformu olan YouTube, kullanıma ilk sunulduğu andan bu zamana büyük değişimler göstermiştir. Zaman içerisinde kişilere kazanç sağlayan bu platformun sunduğu bazı avantajlar vardır. Sen de emek verdiğin videoların beğenisini arttırmak, abone sayısını yükseltmek ve izlenme oranlarını yükseğe taşımak istiyorsan doğru yerdesin. Sunduğumuz bu fırsatlardan yararlanmak için yapmak gereken ilk şey sitemize kayıt olmak.

Abone Arttırmak

Youtube platformunda youtube abone hilesi özellikle yeni kanal açan ve daha fazla takipçi sayısına ulaşmak isteyenlerin tercih ettiği yöntemler arasında yer alıyor. Sanıldığı kadar kolay olmayan bu iş için kişilerin çok kaliteli ürünler ortaya çıkarması ya da popüler kişiler olması gerekiyor. Güvenilir kimliğimiz ile abone sayısı arttırmak konusunda sitemize hızlıca giriş yapmanız yeterlidir. Ücretsiz olarak sitemize kaydolup istediğiniz sayıda gerçek aboneye ulaşabilirsiniz. Abone artırma işleminde istediğiniz abone sayısına göre değişik fiyat uygulamaları yapılmaktadır. Abonelerimiz kesinlikle 24 saat sonunda silinen abonelerden değildir.

Beğenileri Arttırmak

Emek harcadığın videolar yeterince beğeni almıyorsa uygulamamıza giriş yapıp saniyeler içerisinde istediğin videoların beğeni sayısını artırabilirsin. Eğer takipçilerinin youtube beğeni hilesi kullanarak beğeni sayısını artırdığını öğrenmesini istemiyorsan bunun için bazı özellikler ekledik. Yavaş beğeni seçeneğini kullanarak her 5 saniyede 1 beğenme şeklinde videolarının beğenme sayısı artacak. Beğeni sayılarının yavaş olarak artması sana normal bir görünüm sağlar. Bunun dışında hızlı beğeni özelliğini de ücretsiz olarak hızlı bir şekilde edinebilirsin. İstediğin sayıda beğeni sayısı anında hesabında görülür.

İzlenme Sayısı

Youtube platformunda videolarınızın izlenme sayısının artması geniş kitlelere ulaşmanızı sağlar. İzlenme sayısının artması aynı zamana abone sayısının artmasına da yardımcı olacaktır. İzlenme sayısını youtube izlenme hilesi kullanarak artırabilirsin. Sitemiz içerisinde bulunan bu özelliği kullanarak daha fazla kişiye daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsin. Bu yöntem sizin işlerinizi daha hızlı bir şekilde yapmanızı sağlar. Bunun yanı sıra herhangi bir şekilde kanalınız zarar görmez. Bu yöntemi kullanarak izlenme sayısını artırmanın yanında aynı zamanda abone sayısını da artırabilir ve kanal üzerinden kazandığınız miktarı yükseltebilirsiniz.​
 

webcihanım

Kayıtlı Üye
22 Eki 2018
34
0
0
Offline
Sahte rakamlarla youtube'da nereye kadar çıkabilirsiniz ki? Hileye gerek var mı bilemedim :D