YILLIK %60 İNDİRİMLİ LİMİTSİZ RESELLER HOSTİNG - Ücretsiz SSL - CloudLinux/LiteSpeed - cPanel/WHM

3 Mar 2018
13
0
0
Projeleriniz için kaçınılmaz bir fırsat!

https://www.anovix.com/reseller-hosting

İndirim sadece AR SİLVER paketimiz için geçerlidir.
Kampanya dahilindeki paketlerimizi incelemek için: https://goo.gl/kEtQH2

Hizmet Sözleşmesi - Ticari Sicil Bilgilerimiz - Diğer Kampanyalarımız - Canlı Satış Destek Birimi Bağlantısı

Reseller hosting hizmet memnuniyetini dile getiren bazı müşterilerimiz;

ihtiyaç olmamasına rağmen sırf firmanın çok iyi niyetli olması ve elinden gelen tüm yardımı yapması nedeniyle bir adet hizmet alınmıştır.
kendilerine çok teşekkür ederim..
Kendilerinden birden fazla hizmet alıyorum, kaliteli ve ulaşabileceğim zaman direk ulaşabiliyorum. Kendilerine çok teşşekkür ederim .
An itibari ile bir adet reseller aldım. Dünya'nın en iyi desteğini anlık olarak alıyorum. Müthiş ilgililer. (Saat 01:00'da canlı destek var.)
bir adet alım yapıldı HIZLI teslim istenilen ayar tşkler
Yardımlarından ötürü kendilerine çok teşekkür ediyorum, ilgili ve bilgili bir satıcı. Gözü kapalı çalışabilirsiniz.
2 yıllık alım yapılmıştır. Bu 2 yılın güzel geçmesi ve sonrasında ki senelerde de birlikte çalışmayı umarım.
Hayırlı olsun.
1 adet reseller alındı ilgi alaka süper herkese tavsiye ederim arkadaşlar
Saat gece 3:25 sanırım paket sipariş vermem, aktif olması ve teslim edilmesi sadece bir kaç dakika sürdü

Bu saatte radore'de bile telefon geç açılıyor, r10 üzerinden anovix'e atılan pm anında cevap görüyor

Maşallah diyelim.
Çok hızlı ve ilgili bir arkadaş. yeni çalışmaya başladım ama şimdiden çok memnunum tavsiye ederim.
Hızlı ve Güvenilir Bir Firma Saolsunlar Gece Gündüz OnLine ve Anında Müdahale Ediyorlar. Gerçekten On numara Bir Hizmet. Kaliteyi Uygun Fiyata Alacagınız Tek Adres bence.
Çok uygun fiyata 1 adet reseller aldım, bilgileri hemen mailime geldi. Çok ilgili insanlar sağolsunlar. Ocak ayı içerisinde 2 adet daha alacağım. Teşekkürler..
Gerçekten Çok İyi Hızlı Bir Firma Kesinlikle Çok Kaliteli .
2 günlük deneme alınıp, ardından 1 senelik sipariş verilmiştir. Şimdilik herşeyde çok ilgililer resellerda güzel görünüyor 1 ay sonra detayları tekrar buradan yazacağım hizmet gerçekten uygun fiyata ve kaliteli görünüyor.
An itibari ile 1adet reseller satın aldım , anlık destek ile müşterisiyle ilgilenen bir firma
Yıllık hosting hizmetini alalı bir kaç ay oldu, Hem uygun fiyat, hemde her konuda destek sağlıyorlar gerçekten çok memnun kaldım hizmet alacak herkese öneririm. Böyle uygun fiyata sağlam hizmet ve destek sağladığınız için teşekkürler.
1 Adet yıllık reseller alınmıştır.Gerçekten ilgili ve hızlı bir firma umarım uzun yıllar beraber çalışırız.Kendilerine başarılar diliyorum.
1 Yıllık reseller alındı,hızlı aktif oldu,teşekkürler.
Yaklaşık 2 aydır hizmet almaktayim. Gayet basarili bir firma. Saat 5 ten sonra skype uzerinden destek alabiliyorsunuz. Zaten en fazla bir iki hafta akliniza takilan sorular oluyor. sonrasinda sistem tikir tikir isliyor. Simdiye kadar herhangi bir sorun yasamadim. Boyle kaliteli hizmet veren firmalarinda olmasi mutlu ediyor. Calismalarinizda basarilar dilerim... Tesekkurler Anovix
bir adet yüksek seviye paket alınmıştır, güzel kampanya hızlı teslimat. İlginize çok teşekkür ederim.
Sınırsız rellesller aldım hem sunucu hemde ilgi alaka olarak çok iyiler, Teşekkür ederim yardımları için +1
bir adet reseller alındı güvenilir +1
Selam,
Oldukça yardımsever, samimi bir şirket. Ben fazlasıyla soru soruyor olmama rağmen sıkılmadılar (henüz). Altyapılarını deneme fırsatı verdiler. Gayet başarılı. Yakın zamanda hesaplarımı taşımayı düşünüyorum. Başarılar dilerim.
+1 adet alındı. Müthiş ilgili. İlk olarak deneme hosting oluşturdu sağolsun. Maşallah diyelim
Çok ilgili ve samimiler
rez alalım yakında müşteriniz olma dileğiyle bol satışlar dilerim
(Saat 2:05) canlı destek aktif
1 adet sipariş geçildi.
haddinden fazla ilgili, güler yüzlü hizmet ve buna bağlı olarak kaliteli hizmet.
Bravo diyorum. Hayırlı satışlar
Saat 04:34'de, Skype üzerinden kendiler ile iletişime geçtik. Bu saatte aralıksız canlı destek hizmetine bağlanabildim. Sektöre yeni giriş yapan bir firma desteklemek amaçlı Sınırsız paketlerinden satın aldım. Bir kaç ay sonra yorumumu güncelleyeceğim.
1 adet orta paket aldim. Destek gayet ilgili. Hic bekletmeden yardımcı oldu.
Bir adet paket satın alındı, umarım uzun yıllar başka paketlerlede çalışmak nasip olur.