Yerli Sosyal Medya Platformu SALYAP Hazır

16 Şub 2020
1
0
0
www.salyap.com


Kaynak - Uygulama Linkleri
Yerli Sosyal Medya Platformu SALYAP Hazır
Salyap - Apps on Google Play
‎Salyap - Apps on Appstore

Yeni Keşfettim , Piyasaya Yeni Çıkan, Yerli Üretim Gurur Kaynağı Olan Uygulamadan Bahsedeceğim.

Bu konu hakkında çok bir bilgi yok, basın açıklaması daha yapılmadı. Henüz bir kaç gün oldu uygulamanın
tam anlamıyla aktif olması ve 1.5 sendir ar-ge çalışması kullanıcılara açık bir şekilde yapıldı.
Gerçekten çok güzel bir uygulama oluş ve hala geliştirmeler yeni özellikler ekleniyor.
1 sene içinde her hafta yeni güncelleme geleceğini Me Force firması bildirdi. İşin çok büyük olduğunu ve bir çok para harcandığını dile getirdiler.
Türkiye'de bir çok çıkan yalan dolan haber olduğu söyleyen Me Force Kurucusu Mert Çetin; Bizim acelemiz yok en iyisi için elimizden geleni yapıyoruz,
1 seneyi aşkın süredir bir çok zarara uğradık ama yılmadan devam ediyoruz ülkemiz için bu konu dada kendimizi göstereceğiz. Kimseyi kandırmaya yada boş yere
umut vermeye gerek yok. Ticari çıkarlar için yeli milli gibi kavramları kullanarak haberlere çıkmak doğru değildir. Bu güne kadar çıkmış olan bütün uygulamalara bakabilirsiniz hiç biri aktif değil. Biz 2012 den beri bir çok projeyi üretip ev sahipliği yaptık. Kısa sürede tam anlamıyla bütün her yerde olacağız. Türkiye'den ciddi bir destek bekliyoruz.
Bir çok olumlu olumsuz yorumlar geliyor, bütün eleştirileri dikkate alıyoruz ama durumları göz önüne alarak değerlendirme yapmayı da unutmayalım.
Çünkü bu proje için hiç bir destek alınmamaktadır. 1.5 senedir kendi kasamızdan her gider harcanmaktadır.


Yeni Uygulama Yerli Sosyal Paylaşım Ağ Platformu
Türkiye'nin En Büyük Özel Yazılım Firması Me Force ‘dan Yerli Sosyal Ağ Platformu
Me Force firması 2012 yılından günümüze kadar birçok projeye imza atıp ev sahipliği yapmıştır.
Çoğunlukla sosyal medya alt yapı üreticisi olarak da bilinmektedir, 2017 yılının başlarında Me Force şirketi bir girişimde bulunmuş
Sosyal ağ platformun ismini de şirketin adını vererek Me Force sosyal ağ platformunu oluşturmuştur.
Bu platform sadece tepkileri ölçmek ve ileri ki yazılımların daha fazla geliştirme ve iyileştirmelerde bulunmak için yapılmıştır.
Peki, sonradan kararlar neden değişti ve Me Force firması biranda bu platformu kurmaya karar verdi.

Me Force CEO’su Mert Çetin
Me Force Aslında yazılım üreten bir firmadır 2,3 senedir sosyal medya olarak hizmet vermeye mecbur kaldık, diğer sosyal ağ platformları ile iş birliği içindeydik Türkiye’de maalesef ki kötüye kullanım oranı fazla olduğundan ve şikâyetlerin sosyal medya platformlarının değerlendirmemesi can sıkıcı olduğunu fark ettik. Bizde bu duruma el koymayı ve sosyal medyayı kullanan bütün herkese iyi bir hizmet vermeyi hedefledik, bunun için böyle bir projeyi geniş kapsamlı yönetmeyi ve faaliyete geçirmeyi hedefledik.
Oldukça güçlü bir yönetim kadromuzun bulunduğunu dile getirmek isterim, bizim için güvenlik çok önemlidir. Bütün içerikleri neredeyse sunucular üzerinde şifreli olarak saklıyoruz ve içerikleri şirket bünyesi dışında kimseyle paylaşmıyoruz. Kısacası toplanan veriler dış pazarda satışa sunulmuyor.
Kullanıcılarımız sistem üzerinde bir sorun yaşadığı takdirde haftalarca yanıt gelecek mi diye bekleme derdine düşmüyor ve nasıl iletişime geçeceğim diye uğraşmıyor. 7/24 hizmet vermekte olan güçlü ekibimiz ile her an sorun yaşadığı takdirde iletişime geçebiliyor.
Bu projenin asıl amacı kullanıcılarına en iyi şekilde hizmet vermek olup kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamaktır, bu proje para kazanma odaklı kurulmuş bir proje değildir ve öyle bir hedefimiz yoktur.
Peki böyle bir projeye gerek var mıydı? diye düşünmedik değil. O kadar sosyal medya varken büyük firmalar neden bizde bu işin içine girdik, hemen bunada açıklık getireyim o dev firmalara daha öncede bizim firmamız hizmetler vermişti bu işi asıl yapan firma biziz ve nasıl yapıldığını ve düzgün işlediğini göstermek için bu işin içindeyiz ve tatbikîde ülkemizin gücünü de göstermek istiyoruz.

Me Force Genel Müdürü İbrahim Erdem Maden
Salyap Nedir?
Salyap Sosyal Ağ Platformudur, diğerlerinde ayıran nedir diye sorarsak tatbikîde güçlü bir alt yapısının olması yanı sıra çok güçlü bir yönetim ekibinin bulunmasıdır. Salyap kullanıcıların sorun yaşamaması için elimizden geleni yapacağız.
Salyap ile devamlı iletişim halinde kalabilirsiniz, aklınıza gelen her şeyi arkadaşlarınıza takipçilerinize paylaşabilir anılarınızı fotoğraflarınızı paylaşabilirsiniz. Salyap da daha fazlası da var kısıtlama yok Salyap ile özgürsünüz.
Çocuklar için özel bir koruma sistemimizde bulunmaktadır. Editörlerimiz 18 yaş altı kullanıcılarımız için çok daha fazla hassasiyet göstermektedir, Onların güvenliği için 7/24 sistemin akışını takip etmektedir. tabii ki de
yapay zekâlarımız olmazsa olmazdır. Yapay zekâlar sistem üzerinde sürekli denetim yapmaktadır. Verileri şifreli olarak saklıyoruz, gizlilik ve güvenlik bizim için önemli olduğundan 3 part yazılım ve firmalara bilgiler paylaşılıp satılmamaktadır. Salyap kullanıcıları rahatlıkla sistem üzerinde kullanım sağlayabilirler.
Salyap, ile anları yakalayıp paylaşmanın basit bir yoludur. Neler yaptıklarını görmek için arkadaşlarınızı ve akrabalarınızı takip edin ve tüm dünyadan sevdiğiniz şeyleri paylaşan hesaplar keşfedin. Gününüzün önemli veya önemsiz istediğiniz tüm anlarını paylaşarak kendinizi ifade edin.

* Sorular / Soru Sor
Merak mı ediyorsun? Sadece sor! Açıkça veya anonim.
İnsanların sizin hakkınızda ne bilmek istediklerini öğrenin.
Herhangi bir konuda soru sorun ve cevap alın!

* Durum
Neler Düşünüyorsun ? Artık Düşüncelerini Özgürce İfade Edebilirsin
Konu Etiketlerini Takip Et, Konular Hakkında Düşüncelerini Paylaş

* Yakınındaki Kişiler
Cihazını Sallayarak 5KM Çapında Yakınındaki Kişiler İle Eşleş
Cihazı Sallayarak , Aynı Anda Sallayan Diğer Kişiler İle Eşleşme İmkanı Sağlar

* Günlük Anılarını Oluştur
24 Saatlik Anıları Oluşturmaya Ne dersin ?
Anıları birden fazla (istediğiniz kadar!) fotoğraf paylaşabilirsiniz.
(Geliştirme Sürecinde - Yazı, çizim araçları ve diğer yaratıcı efektlerle Anılarınızı canlılık katın.)
Anılar 24 saat sonra kaybolur ve profilinizde ya da akışta gözükmez.

* Profil , Gönderiler
Dilersen telefon arşivindeki bütün fotoğrafları paylaşabilirsin.
Profilinizde tutmak istediğiniz fotoğrafları paylaşabilirsiniz.
Bunları filtreler ve yaratıcı araçlarla düzenleyebilir.

* Akışınızda, takip ettiğiniz insanların fotoğraflarına göz atın. Beğenmeler ve yorumlarla önemsediğiniz gönderilerle etkileşime geçin.

* Salyap Direk ile kullanıcılara , arkadaşlarınıza özel mesajlar gönderin. Fotoğraf gönderin ve Salyap'da gördüğünüz içerikleri paylaşın.

* Keşfet sekmesinde sevebileceğiniz fotoğrafları ve anıları keşfedin ve yeni hesapları takip edin.

Şirket Genel Röportaj
“Türk girişimci ve mühendisleri 'Salyap' adını verdikleri yerli sosyal medya platformu geliştirdi. Türkiye'de sosyal medyanın yoğun kullanımı ve kullanıcı sayısının yüksekliği nedeniyle 2013 yılında Me Force Özel Yazılım şirketini kurdular.
Teknolojide sayısız bir çok önemli projelere imza attıklarını ve ev sahipliği yaptıklarını bildirdiler.
Salyap platformu kurucu Me Force CEO su Mert Çetin, 6 ay içinde Sadece Türkiye’de 100 milyon kullanıcıya ulaşacağını açıkladı.”

Hedeflerimiz?
Projenin asıl çıkış tarihi (Tahmini ön görülen tarih 01.10.2019) şuanda test için uygulamalar aktif. Tabii ki de bizim için görüşler çok önemlidir. Bizlere herkes görüşlerini iletebilir olması gereken yâda olmaması gerekenleri, istek ve arzuları.
Amacımız Türkiye de kısa süre içeresinde yaygınlaşıp en iyi şekilde hizmet verdikten sonra dünya çapına açılıp Türkiye’yi temsil etmektir. Global bir marka olmaktır.
Birçok dil mevcut 8 den fazla dil seçeneği ile Salyap dünyanın her yerinde yer alacaktır.

Yatırımcı Sponsor
Bütün masrafları şirket bünyemiz tarafından karşılanmaktadır. Şuana kadar yaklaşık 500 Bin Türk Lirası bu iş için harcandı ve bir çok yatırım yapıldı.
Hedeflerimiz çok büyük, Instagram ve Facebook eski iş ortakları olarak, Bu firmaların Türkiye pazarında büyümesinde şirketimizin çok büyük katkıları olmuştur.
Yerli yazılım adına destek için bütün sponsorluklara açığız yardımcı olmak isteyen bütün firmalarla gerekli görüşmeleri sağlarız.


Araştırma yapmayı seviyorum ve artık bir çok makele yazıp paylaşmak istiyorum. Burada yeniyim.
Firma beni kırmadı ve bir kaç bir şeyler öğrenebildim. Kendileri çok iyi ve yardım severler teşekkür ederim.
Yaptıkları iş gerçekten zor helal olsun.
Ayrıca Facebook , Instagramdan farklı olup bence gayet kullanışlı ve güzel.